Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 féle tesztem lett pozitiv...

4 féle tesztem lett pozitiv tegnap este és ma reggel. Terhességen kivül mi befolyásolhatja még a pozitiv eredményt (kristálygomba pl. )?

Figyelt kérdés
Több mint egy évet vártunk a terhességre,de nem akart jönni,1honapja ugy döntöttünk feladjuk a harcot.Elkezdtem saját magammal foglalkozni,még csak nem is gondoltam a babára,söt,megbeszéltük,hogy 2év mulva hozzuk csak fel ujra a témát.....Belevágtam egy szuperdiétába,sportolok,le adtam 13kilót,szebb,fittebb,egészségesebb vagyok,szexuális életünk fantasztikus lett(görcsösen kiszámolos mentes).Erre tessék........
2009. júl. 29. 14:58
1 2
 11/19 nini24 ***** válasza:
100%

Szia!


ÉNn is gratulálok, és érdekelne, hogy adtad le a 13 kgot? :)

2009. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,a gratuláciokat.Nehezen hiszem el a dolgot,sajnos a teszten+a kimaradt mensin kivül semmi más nem utal a terhességre,az ég világon,sem beágyazodásos dolog,sem pedig az ezt követö szokásos tömeg szindroma nem jelentkezik,nem kéne már rosszul lennem,hánynom,hisztiznem meg ilyenek :S??A 13 kilot,a vital.hu-n található 13 napos diétával+napi 10km szobabicikli+kristálygomba segitségével adtam le,nagyon hamar,azóta pedig egészségesen táplálkozom,s életem hátralévö részében ezt igy szeretném folytatni.:) Puszi nektek,s mindenkinek mielöbbi babásodást kivánok!!!!
2009. júl. 29. 21:09
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is GRATULÁLOK! Másodszor a rosszullétek nem feltétlenül jönnek, nálam sem voltak. Azt vettem észre, hogy késik (de az régebben is előfordult), meg hogy túlságosan jó az étvágyam, de még ezt is az étvágygerjesztőnek tudtam be, amit akkor szedtem. Aztán csak késett még, az étvágyam még jobb lett. Gondoltam ez már kezd gyanússá válni. Vettem tesztet és + lett. Ha a rosszullétekre várok, ki tudja mikor teszteltem volna. Tehát, lehet te is ilyen szerencsés vagy, mint én voltam. A hisztik viszont nem maradtak el. :) Nálam az később jelentkezett és még most is előfordul. Na meg az örökös elérzékenyülés. Főleg, ha ezen az oldalon böngészek. Ez a te történeted is olyan szép... Boldog babavárást kívánok.

33 h km

2009. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy.Nekem épp az ellenkezöje van,semilyen ételre nem birok nézni,nincs étvágyam :(,de ma reggel már sokkal erösebbek lettek a csikok a teszteken,ja és egyfolytában sirok,mert rajtatok kivül,nem tudom mással megosztani,ezt a csodát,a férjemmel augusztus 20-án lesz 3 éve,hogy elöször találkoztunk,azt hiszem akkor el is dölt a jövönk.Szeretném feledhetetlenné tenni számára ezt a napot,felveszem azt a bizonyos mini szoknyát amiben elöször megpillantott,(és ami azóta még nem jött rám,de hála Istennek lementek a fránya kilók :) s átadok neki egy boritékot,benne a pozitiv teszttel és egy pici levéllel,amibe ezt irom majd---Szia Apa.Ugye te is annyira örülsz nekem mint anya?Már most nagyon szeretlek,de az elsö ölelésig 2010 áprilisáig várnod kell...----
2009. júl. 30. 08:32
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja és azok kedvéért akiket érdekel,felteszem a görbémet,hogy lássátok nem mindig számit a höemelkedés és a törvényszerü szabályok :) [link]
2009. júl. 30. 08:37
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hidd már el terhes vagy! Egy hét múlva menj orvoshoz lehet már szívhang is lesz. Sok boldogságot.
2009. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy feltetted a görbéd, én igyekszem megírni mindenkinek, aki kérdezi, hogy a hő és a folyás nem jelent semmit. Tessék, itt a példa!
2009. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia! Az elérzékenyülős, sírós kismama vagyok.

Hát már megint sikerült meghatódnom, amin írtál... Hát ez nagyon szép elképzelés, szoknya, boríték... Húú, megírnád, milyenre sikerült? Mikor mondod el neki? Hogy bírod magadban tartani? Várom a beszámolód!!!!! (még ha csak egy rövidet írsz is). Sok Boldogságot Kívánok Nektek. (Amúgy mi is nagyon boldogok vagyunk a férjemmel lassan 6 és fél éve és nagyon várjuk a Kis Kukisunkat :) )

2009. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jaj ez nagyon szép gondolat,látod (illetve dehogy látod,de mondom) megkönnyeztem.Szerintem nincs ember akit ne venne le a lábáról egy ilyen csodálatos hír,főleg így tálalva :) Csak bírd ki addig :)
2009. júl. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!