Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 1 éve próbálkozunk...

Több mint 1 éve próbálkozunk a babával sikertelenűl, mi a teendő?

Figyelt kérdés
én 20 a párom 22 éves,hova menjek,milyen kivizsgálások lesznek?hőgörbét is vezetek,az első kivizsgálásra vigyem azokat is?
2012. szept. 9. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

El kell menni dokihoz és megmondani. A görbét vidd.

(Egyébként megmutathatnád, hátha mi is tudunk vmi okosat mondani).

Először vszínűleg a párodat fogják kivizsgálni, mert az egyszerűbb. Ha nála minden rendben, akkor nálad megnézik a hormonokat, hogy van-e peteérés.

2012. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez itt a múlthavi görbém

[link]

linkeljek régebbit is?

2012. szept. 9. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez szép görbe. A többi is ilyen?
2012. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem sajnos csak a mostani lett ilyen,azelőtti görbéimre nagyrészt azt mondták hogy pajzsmirigyemmel lehet gond

itt van pár görbe:

ez a legelső amit mértem

[link]

itt biztos nem volt pém:

[link]

itt pedig ittam a cickafark és palástfű teát

[link]

2012. szept. 10. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát menj el kivizsgálásra, de a négy görbédből csak egy-kettőn volt peteérés. Ha régebben sem volt, akkor nem csoda, hogy nem lettél még terhes.

Mindenképp vizsgáltasd ki magad.

2012. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt mondták hogy a pajzsmirigyeddel lehet gond? Csak mondták és kész, nem küldtek tovább????

Egy egyszerű vérvétellel kimutatható hogy van-e pajzsmirigy problémád. Ha túl magas, vagy túl alacsony befolyásolja a ciklusod is, és minden más problémát okoz.

Mi 6 (!) évig vártunk babára, minden vizsgálaton túl voltunk, és minő véletlen hat év után jutott az orvos eszébe hogy nézzen egy TSH-t (pajzsmirigy), aminek az értéke magas lett. Elmentem endokrinológushoz, kaptam gyógyszert, és három hónap múlva lett egy szép pozi tesztem. Mióta kiderült mi a problémám, és szedem a letroxot nagyjából beállt normálisra a ciklusom is.

A háziorvos is el tud küldeni TSH-ra. KÉrj egy beutalót, mond hogy endokrin magánrendelésre mész, és kérik hogy friss TSH-t vigyél. Ha nomális a dokid elküld. Az értéknek 2 alatt kell lenni .

Minden jót!

2012. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kövesdi Vilmos válasza:
2012. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kövesdi Vilmos válasza:
Más valamit?
2012. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!