Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem Budapesten...

Tudnátok nekem Budapesten nőgyógyászt ajánlani? Nektek ki az orvosotok?

Figyelt kérdés

Olyat írjatok, aki nem magán, vagy esetleg van nem magán rendelése is. Egyelőre csak rutinvizsgálatra megyek, de talán nem olyan sokára majd baba miatt is.

A 6. kerületben lakom, most költöztünk, ésszerű távolságon belül keresek orvost, ebben rugalmas vagyok.



2012. szept. 10. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem magánba akarsz menni,akkor csak 6-ik kerületi SZTK maradt...másik kerületbe nem tudsz menni ingyen!!
2012. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség! Nem kötelesek fogadni máshoz, mint ami a bejelentett lakcímem, de geyrészt a 6.kerületbe sem vagyok bejelentkezve, másrészt ettől még fogadhatnak.

Egyébként végül két rendelőt néztem ki, odatelefonáltam, az egyiknél azt mondták, hogy nem tudnak, csak a körzetünkhöz tartozókat fogadni, mert így is sokan vannak, a másik helyen viszont azt mondták, hogy természetesen, időpontot se kell kérnem, csak odamegyek és kész...

2012. szept. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!