Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6+0 hetes terhesen csak egy...

6+0 hetes terhesen csak egy 11 mm-es üres petezsák látható. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pont félidőben fogant a baba. Volt valakinek hasonló tapasztalata, majd babó lett belőle?

2012. szept. 12. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Ez 6 napos terhességet jelent ez a 6+0 hetes? Csak mert én ezt eddig úgy láttam, hogy x hét +y nap ezért hirtelen arra gondoltam, hogy 6 hetes. De hát az meg elég lehetetlen.
2012. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreérthető volt, 6 hetes, és 0 napos.
2012. szept. 12. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Két évvel ezelőtt én is beírtam ezt a kérdést. Nekem 6+0 hetesen 13 mm-es üres petezsákom volt. Egy hét múlva 20 mm-esre nőtt de sajnos üres maradt. Nagyon bíztam benne, hogy beköltözik oda valaki, de sajnos nem sikerült, a 8. Hétig vártunk és bizakodtunk. Ez az én tapasztalatom, sajnálom, hogy negatív, de hinned kell benne, hogy neked sikerül, van ám rengeteg ellenpélda is. Nagyon szorítok neked, tudom mit érzel és min mész keresztül. A várakozás a legrosszabb. Majd írd meg, mi lett. Ne add fel!!!!!!
2012. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem 6 hét 3 naposan már volt szívhang babával együtt.

de bízzunk benne hogy lesz benne valaki!

2012. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!