Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat vége vagy remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat vége vagy remény?

Figyelt kérdés

25éves srác vagyok! Volt 1 barátnőm,6 hónapig, aki a járásunk előtt4 hónappal szakított a 4,5 éves kapcsolatával! (én voltam a 2. pasija) amikor összejöttünk annyit mondott, h. túl korán jöttem neki! telt múlt az idő, új baráti társaság, bulik, karácsony, szilveszter együtt! Nagyon jó volt! Majd most januárban egyszer csak szünetet kért! Megkérdeztem, h. mi a baj, azt mondta, h. nem tudja! Többszöri kérdezésre is ez volt a válasz! Majd valentín npot együtt töltöttük, megajándékoztuk egymást és amior este jöttem haza odaadta a cuccaim, hogy hozzam el! Még a bsuzra sem ültem fel már küldött egy smst, h. mostmár tudja, h. nem így kellet volna stb.! és onna kezdve azt mondta, h. vége :S majd utána egy éjszakai sms után veszeekdtünk csúnya dolgokat mondtam neki hirtelen felindulásból. De nagyon szeretem! ő most úgy viselkedik velem mint ha nem is léteznék 360 fokot fordult a barátnői szerint is :S 3. személy nincs nagyon elvagyok keseredve :S nagyon szeretném visszakapni! a szünetet nem nagyon bírtam, de próbálomnem zaklatni most, már 4 napja nem beszéltünk :( valaki mondojn valamit, amiel helyrelehetne hozni ezt a dolgot, mert rohadtúl hiányzik :(

lehet,h. a tavasz miatt van ez ?hogy nehezen akar előjnni ?


2011. márc. 3. 16:32
 1/2 anonim válasza:
Mond neki hogy sajnálod ami történt és mond el neki, hogy mennyire szereted őt. Talán újra magához tér.
2011. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

bocsánatot kértem a csúnya szavakkal való dobálózásért

de tök úgy jön le,mintha hallani sem akarna rólam!

pedig tényleg nem tettem semmit,csak szerettem.. lehet h. jobban,mint ő engem és megijedt? ha megijedt,akkor hogy lehet ezt újra csinálni ?

2011. márc. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!