Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége lesz a kapcsolatunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lesz a kapcsolatunknak vagy van remény?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk a barátommal,csak hétvégente találkozunk,mert koleszosok vagyunk. Minden rendben volt köztünk,de a mostani évben több rossz dolog történt,mint jó,és egymáson vezettük le a mérgünket.El nem tudom képzelni,hogy szakítunk,és a környezetem sem.Viszont egyik este beszélgettünk,és egymáson töltöttük le egy nagyon kicsit a napi fáradtságokat,és megkérdeztem hogy szeret e még. Azt mondta igen,csak sok volt neki a negatív dolog.Addig beszélgettünk,míg azt mondta majdnem hogy szakítsunk.Megbeszéltük hogy megpróbáljuk rendbehozni a dolgokat.Remélem,hogy túléljük ezt a hullámvölgyet.Mit tegyek hogy megmentsem a kapcsolatunkat? 18/L és ő is ennyi.
2010. márc. 10. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
mióta jártok?ha nemrégóta akkor lehet még remény,minél régebb óta jártok annál komolyabban gondolhatja a szakítást....:S
2010. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.válaszolónak írnám h azzal kezdte a kérdező a mondókáját h másfél éve járnak -.-

am szerintem keressetek más-más személyt akin levezetitek a feszkót v vmi sportot..

és kérdezd meg a párodtól,hogy mi az amit nemigen szeret benned,miben változz h jó legyen neki is?! és fordítva .. ha szeretitek egymást,úgyis egymás mellett maradtok..

2010. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másfél év.
2010. márc. 10. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h szexeltek-e, de nálunk ilyen gondokra az a megoldás!

Ha tele vagyunk feszültséggel, nem sikerülnek a dolgok, akkor ahelyett, h veszekednénk egymással, inkább szexelünk egy igazán vadat!! Na persze, úgy, h mindkettőnknek jó legyen! Nincs ennél jobb feszültséglevezető mód, és feldobja a szeretkezéseinket is!

De ez csak olyankor válik be, ha nem egymás miatt vagytok feszültek!

Kb havonta 1x k*félünk egy nagyot(mert azt nem lehet szeretkezésnek nevezni), és ezzel kiadunk minden mérget, feszültséget, ahelyett, h egymást piszkálnánk!

Nem biztos, h ez nálatok is bejön mert nem ismerlek titeket, de meglehet próbálni!

2010. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!