Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örökre vége? Vagy van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre vége? Vagy van még remény számomra?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel 1 évig együttjártunk. 2 héttel ezelőtt szakítottunk. Azóta nem sokat beszéltünk, de amikor dumáltam vele, akkor általában telefonon. Örült, ahogy a hangjából hallottam. Tegnap óta nem volt msnen, írtam neki 1 smst, de nem válaszolt. Szerintem a haverjával lóg, mert szombaton általában ez a programja. Szerintetek? Azt mondja, szeret, és akarunk majd találkozni valamikor. (1-2 héten belül, szerintem őszi szünetben) Van esély, hogy megoldjuk a bajokat? (a távolság)
2010. okt. 23. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak a tapasztalataimról tudok beszélni,úgy vettem észre hogy sok fiúnak a haverjai fontosabbak mint aki az álitólagos szerelme nagy ő-je vagy éppen az a lány akiért odaáig van..És furcsa hogy a lányok meg pont az ilyen fiúkért döglenek..miért van ez?
2010. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy a barátai fontosabbak neki, de már nem zavar, mert a barátaim nekem is fontosabbak. Szóval ha a barátnőm elkezd panaszkodni az anyjára msnen, ezzel párhuzamosan a volt barátom is rinyál, nyilván a barátnőmre fogok jobban figyelni. Ebből volt már konfliktusunk, de én ráhagytam annyival, hogy amikor nem vagyunk együtt, azt csinálhat, amit akar. (lányokkal nem xD) szóval ez így nem zavar.
2010. okt. 23. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:

furcsa gondolkodás

Nekem mindig a szerelmem volt az elsö,és az is lessz mindig!

2010. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk azért alakult ez így, mert a barátainkkal többet tudunk találkozni. (147 km-re lakunk egymástól, és havi 3-4 tali lehetne megoldott) Ezért törődtem bele, hogy nem én vagyok neki az első. Meg amúgy is szüksége van egy kis szabadságra, mert olyan lelkesen tudja mesélni, miket csináltak a haverjaival :) Ha neki ez kell a boldogsághoz, akkor legyen. Most nem járunk, de én szeretném újrakezdeni vele, és szerintem ő is, csak fél, hogy megint ugyanúgy végződik, mint 2 hete...Nem tudom, mivel tudnám meggyőzni, hogy meg tudjuk oldani.
2010. okt. 23. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
ami nem megy azt nem érdemes eröltetni
2010. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!