Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még reménykedhetek? Most...

Még reménykedhetek? Most járok 3-4 nap késénél és negát teszteltem lylyvel. A kimaradt óta émelygek, mensis tüneteim vannak. Sztetek csak késik? Vagy esetleg reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Görbéd van? Hőd?
2009. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem csak tegnap óta késik, de ugyanilyen tüneteim vannak. holnap tesztelek, ha addig sem jön meg.
2009. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem jön meg van remény! Nem mindenkinek mutatja ki előbb a teszt. Nekem igaz a lily a nem várt előtti du pozi lett, de olvastam már itt hogy csak 5 napos késésnél lett pozitív. Ez függ hogy milyen gyorsan nő a hcg és hogy mikor volt pé. Lehet neked kicsit később volt. 2-3 nap múlva tesztelj újra akkor már 99%-ra ki kell mutatnia a babát ha van!

drukkolok!

2009. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nem jön meg reménykedhetsz. Sokaknak csak későn lesz pozitív a teszt. Ha nem jön meg pár nap múlva tesztelj megint. Lehet hogy az pozitív lesz.
2009. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást,viszont ez sem az én hónapom.Ma megjött..:-(((
2009. aug. 1. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!