Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 5 nappal már...

Mensi előtt 5 nappal már lehet tesztelni? DEI HCG teszteltetek már?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesztelni lehet,de eredményt nem fogsz kapni.Türelem ha ott a baba akkor késöbb is ott lesz.
2009. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de felesleges. Ne pazarold a teszteket, bár a Te döntésed. Ha biztosra akarsz menni akkor várj 4-5 napot minimum.
2009. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kár.Hétfőn megyek be a munkahelyre,mert megszűnik a munkaviszonyom.Azért gondoltam,hogyha esetleg összejött a baba akkor maradhtnék tp-be.
2009. júl. 31. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a nem várt előtt 5 nappal teszteltem halvány pozitívat délutáni pisiből, internetről rendelt teszttel. A neve nem tudom mi volt. A nem várt előtt 3 nappal csináltam még egyet clearblue-val szintén délutáni pisiből és az is pozitív lett, de már erősen. A nem várt napján is csináltam még egyet biztos, ami biztos alapon gabrielt és szép pozitív lett! De nem mutatja ki mindenkinek, van akinek 1-2 hét késés után. Én nem bírtam tovább azért tesztteltem hamarabb, és valahogy úgy éreztem, hogy ez az én hónapom! Kívánok Neked is pozitív tesztet!!:))
2009. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Köszönöm a biztató szavakat:)
2009. júl. 31. 15:13
 6/8 anonim válasza:
igen lehet tesztet csinálni nagyon halvány csík már van
2009. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Eredmény?
2009. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia!Teszteltem negatív lett.Megvárom a nemvártat és ha nem jön úra tesztelek.
2009. aug. 4. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!