Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esetleg valami tabletta...

Van esetleg valami tabletta vagy gyógyszer ami segíthet a teherbe esésben?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve próbálkozunk a párommal de eddig semmi! A hormon kezelésről hallottam de még várnék azzal mivel 24 éves vagyok úgy gondolom ahoz még fiatal lehet a szervezetem! Köszönöm a segítségeket előre is!
2012. szept. 18. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nemtudok róla, hogy lenne ilyen. Sokan azt mondják, hogy a terhes vitamin segít, de az sem kimondottam olyan ami elősegíti a fogamzást. Orvossal beszéltél már? egészségesek vagytok mind2?
2012. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem orvossal! Elvileg nálam minden okés! De kértem 1 teljes körű kivizsgálást! Mondtam hogy 1 éve próbálkozunk de azt reagálta: Kevés az egy év! :S
2012. szept. 18. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi 6 évet vártunk a bébire. Figyi. Ha hormonális problémád van tök mindegy hány éves vagy, az nem fog elmúlni magától, és akár több évet is várhattok a babára hiába, ha csak egy kicsi hormon eltérés van azt simán tudják kezelni. Lehet pajzsmirigy ok is, ezt is egy sima vérvétellel ki lehet deríteni. Egyszerűen el kell menni egy endokrinológushoz (lehetőleg magánhoz, ők többet foglalkoznak veled nem vágnak ki az ajtón öt perc után).

Milyen gyógyszerre gondoltál? Ha már hormont nem szednél, akkor mással se mérgezd magad ilyen alapon mert még fiatal vagy. Mi éveket pocsékoltunk el, pedig csak egy jó orvos (endokrinológus NEM nőgyógyász, és egy-két vérvétel kell).

Ha természetes dolgokhoz szeretnél nyúlni, akkor én a barátcserjét ajánlom, keress rá a neten, különböző formákban már be lehet szerezni. Egyébként ciklusaiddal minden rendben? Lehet ovu tesztet is használni :)

Minden jót!

2012. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
....egyébként ha azt szeretnéd hogy tényleg teljes körűen kivizsgáljanak baba ügyben nem kell az egy évet mondani, honnan is tudná az orvos. Simán mondjál kettőt-hármat!
2012. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lenne én is kérek belőle!!!Az hogy 24 éves vagy semmit nem jelent!Én 22 éves koromtól nem tudok teherbe esni!Ennek már 5 éve!!!!

Hormon kezelésre akkor is szükséged van ha valamelyik hormonod nincs rendben!Továbbá ott van a petevezeték átjárhatósága,endometriózis stb...

2012. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van olyan gyogyszer ami segit! Kb 2honappal ezzelott beszeltem a hugommal, elment orvoshoz, az orvos kiirta neki a gyogyszert 2honapra rá terhes volt!! Ugyhogy ne legyenek mar ennyire negativak es ne vegyetek mar el az embernek az eletkedvet
2019. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!