Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már ugy valaki, hogy...

Járt már ugy valaki, hogy terhes volt, de a teszt negativ lett?

Figyelt kérdés
Junius 25-én jött meg utoljára a ciklusom 24-26 naposak.A mult heti tesztem és a ma reggeli tesztem is negativ.Fáj a derekem,a hasam alja,meg testápolo szerű folyásom is van néha.
2009. aug. 1. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hétig negatívak voltak a tesztjeim. Mind különböző márka volt. Majd egy hét után a one step teszt + lett. A sok - tesztem eredménye egy 8 hónapos kisfiú :)
2009. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is júni 25-én volt utsó,még nem jött,de nem teszteltem még!Nem tudom mi van,majd pár nap múlva kiderül,hétfőn fogok csak tesztelni!Drruk,hogy a köv.pozi legyen neked is!
2009. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A másodiktol kérdezem hogy normális a ciklusod?Jo hogy nem vagyok egyedül.Majd ird meg a teszt eredményét.drukk!!!!
2009. aug. 1. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!