Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 8 nappal...

Menstruáció előtt 8 nappal lehetséges baba?

Figyelt kérdés

23-án (nem)kéne megjönnie viszont 8 nappal előtte együtt voltunk a párommal védekezés nélül.Mennyi az esélye, hogy összejön baba?Előtte is voltunk együtt de akkor megszakításos védekezzél.

Tüneteim nincsenek de sztem ez így normális még korai lenne.S melleim picit érzékenyek nyomásra és nagyon válogatós lettem kaja terén ugyanis most külföldön nyaralunk és semmilyen kaja nem ízlik sőtt az egyikbe beleszagoltam és nem kicsit hányingerem lett tőle.Még egy változást vettem észre magamon...a bőröm nagyon pattanásos lett.Felesleges a nemvárt előtt tesztelnem igaz?

Köszönöm a válaszokat:)


2012. szept. 20. 17:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kezd megjönni a menzeszed. :/
2012. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Remélem nincs igazad:(

Amúgy én menzesz előtt soha nem barnázok azért is reménykedem, mert nekem pontosan szokott megjönni 30 napra.Majd meglátjuk.

2012. szept. 25. 06:00
 13/16 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet, rá egy órára mielőtt megcsinálhattam volna megjött:(Illetve még furi mert nagyon kevés vérzésem van inkább még barnázás de a teszt negatív lett bár nem reggeli vizeletből:(Pedig már beleéltem magam
2012. szept. 25. 12:35
 14/16 A kérdező kommentje:
Én ezt nem értem...Cserélni akartam és a tamponon csak barnáás és kb két csepp vér.Most akkor ez mit jelent?Nekem ilyen soha nem volt még.
2012. szept. 25. 13:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már túlságosan bebeszélted magadnak a terhességet, azért "viccel" meg a szervezeted.
2012. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen...valószínű ez történt:(
2012. szept. 25. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!