Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy túlműkődéssel...

Pajzsmirigy túlműkődéssel próbálkozók. Mióta próbálkoztok, milyen az eredményetek? Ha összejött, akkor milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés

Nekem basedow kórom van, még nincs teljesen rendben az értékem, nektek ez hogyan alakult, mióta próbálkoztok a babával, összejött-e?

egy itteni kérdés ihletett meg, hogy feltegyem ezt a kérdést, ami már régóta foglalkoztat.



2012. szept. 21. 20:43
 1/3 anonim válasza:
szia! jo regi mar a kerdes de azert valaszolok. ;) En pajzsmirigy tulmukodessel lettem terhes anno. (pedig eleg durvan tulmukodom) a terhesseg alatt szep lassan beallt normalisra. azota a kislanyom mar 3eves. ;) a szules utan vissza romlottak az eredmenyek mert a szoptatas miatt nem szedtem a propicylt. Azota is eleg kaka de most dolgozunk a masodik baban. ;) sok sikert..ha esetleg azota meg nem lenne babo!
2014. ápr. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia, igen, régi kérdés. Nos, én Methotyrint szedtem és utána fél év után, rendeződtek az értékeim (közben teát is ittam) és ekkor lettem terhes. Végig a tshm 0,4 volt, majd a szülés után 5 hónappal ismét túlműködöm.

Most ismét methothyrint szedek, hát ez van. :(


Most 6 hónapos a lányom.

Terhesség alatt napi fél szem propycilt szedtem. Szoptatás alatt semmit. Most meg már nem szoptatok.

remélem összejön nektek a tesó :)

2014. ápr. 30. 14:22
 3/3 A kérdező kommentje:
ja, és nekem is 3 éves a nagylányom és utána jött ki a túlműködés, elég durván sajnos.
2014. ápr. 30. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!