Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy nagyon félek...

Normális, hogy nagyon félek attól, hogy beteg gyerekem születik?

Figyelt kérdés
Mindenki egészséges babát szeretne, én is és nagyon félek, nehogy valami baja legyen. 2 évig halmozottan sérült gyerekek között dolgoztam, ezért teljes mértékben tisztába vagyok azzal mivel jár, ha szegénynek valami szellemi vagy testi fogyatékossága van. Persze nem volna szabad ezen sokat gondolkodni tudom...ti is sokat gondoltok arra, hogy csak egészséges legyen?
2012. szept. 22. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagy többség ezen sokat gondolkozik. Nem szabd túlidegeskedned. Minden orvosi vizsgálatra eljársz és minden rendben van akkor meg főleg nem szabad idegeskedned.
2012. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális dolog, hogy egészséges babát szeretnél. Mindenki azt szeretne. De az már nem normális dolog ha mondjuk a 9 hónap terhesség alatt állandóan ezen agyalnál.


Tudod én azt szoktam mondani, hogy nem jó a falra festeni az ördögöt. Nem jó ha állandóan valami rosszra agyalunk, mert akkor akár be is üthet a baj.


Én terhesen nem gondoltam arra hogy nem egészséges gyereket is szülhetek. De figyeltem arra, hogy én egészségesen éljek, táplálkozzak, ne hagyjam el magam. Makk egészséges fiam született, pedig a családunkban van epilepsziás, és down kóros gyermek is.

2012. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Vannak kevésbé aggódó anyák és vannak akik jobban paráznak. Én is aggódtam az első terhességemnél, gyönyörű egészséges babám született. Most megint kismama vagyok, de már én is alig várom, hogy a karomba tarthassam, és lássam, hogy minden rendben van. Az eredményeimmel minden ok, ennél többet úgysem tud tenni az ember. Jó egészséget!!!
2012. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen normális. Bár én az első terhességemnél egyáltalán nem gondolkodtam rajta,eszembe se jutott,hogy beteg gyermekem lesz. Az első vizsgálatnál kiderült,hogy sajnos az,meg kellett szakítani a terhességet. A másodikba ezek után bele se mertem vágni,nagyon nehezen szántam rá magam lelkileg. Gondolhatod,hogy amikor megtudtam,hogy terhes vagyok,csúnya ilyet mondani,de semmi öröm nem volt bennem,csak félelem. Nagyon féltem,hogy beteg lesz. Az első vizsgálatnál kiderült,hogy semmi baja,de ettől függetlenül végig izgultam a 9 hónapot,és semmi baja nincs,itt nézi a mesét mellettem. Sajnos ha baj van,az elkerülhetetlen. Szia! Minden jót,és ne izgulj! :)
2012. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!