Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-s vagyok. Gyógyszeres...

PCO-s vagyok. Gyógyszeres kezelés nélkül sikerült teherbe esnem, de babám 6 hetesen elment! Szörnyű volt! Gyógyszer szedésével csökken a vetélés kockázata?!

Figyelt kérdés
Azóta a menstruációm is helyreállt és a doki 1 hónappal a vetélés után azt mondta van peteérésem. 4 hónap telt el a vetélés óta. Szeretnék babát, de félek, hogy megint így játrok, ha egyáltalán összejönne!
2009. aug. 1. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne add fel. Tehát próbáljátok meg. A vetélés kockázata miatt illetve arról,hogyan előzhető meg beszélj a dokiddal mindenképp.

S kívánom a legjobbakat!

2009. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Semmiképpen nem szeretném feladni! Az az igazság, hogy úgy érzem a dokim nem adott kellő információt! Amikor megállapította, hogy tehes vagyok 5 hetesen már volt kis barnázásom és lehet ha felírt volna valamit, akkor menthető lett volna! Igazából ezek után nem tudok benne megbízni, így új orvos után szeretnék nézni!
2009. aug. 2. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek. Én ugyanígy jártam, azzal a kivétellel, hogy én sajnos nem tudtam spontán teherbe esni, csak stimulálással. Az első babánkat a 7.héten veszítettük el, ami engem is és a páromat is nagyon megviselt. Utána jött a műtét és újabb stimulálás (nekem ciklusom sem volt, így peteérésem sem és a tüszőrepesztéshez is injekciót kaptam)és az első terhesség után fél évre ismét teszteltem egy két csíkosat és ő már hála az égnek velünk maradt, velünk van. Ma már 7 hónapos a kisasszony és nagyon imádjuk. A második terhességnél sem kaptam magzatmegtartó gyógyszereket, de sikerült így is. Annyi volt a különbség, hogy az első trimeszterben hetente mentem orvoshoz figyelni, minden rendben van-e.

Biztos, hogy sikerülni fog neked is a baba, főleg, hogy spontán is teherbe tudsz esni és van peteérésed. Kitartás! Fogsz te még babázni!!!

2009. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, aranyos vagy ! Ez igen jól esett! Gratulálok a babához!Talán nekünk is ilyen szerencsénk lesz! Biztos ami biztos keresek egy olyan orvost, akiben meg tudok bízni!Sajnos ez a betegség elég alattomos!
2009. aug. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!