Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy legyünk együtt? Hány...

Hogy legyünk együtt? Hány naponta?

Figyelt kérdés
Mostmár élesedik a helyzet,szeptember 13-án jött meg és lassan itt az ovum. Ha minden este együtt vagyunk az jó?

2012. szept. 22. 18:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az jó ha minden este. A srác tud az elötte álló feladatról? A gyakoriról azt üzeni neki a tömeg hogy egyen sok vitamint.
2012. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
1, max. 2 naponta mindenképp.
2012. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Egyébként meg, ahogy jólesik! :)

Tehát ne CSAK a gyerekért szexeljetek, hanem egymásért is!

Nagyon-nagyon rossz az, ha a pár szexuális élete a "gyerekgyártásról" szól... átéltem, tudom, rá is ment a kapcsolatunk.

2012. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

kedves első :) üzenet átadva :D


csak olvastam ,hogy rossz a minden napos együttlét, de nem értettem miért. a párom kivánja szívesen van együtt. :)csak kérdés lesz e elég mozgó sperma ha ennyire sürün nyomjuk?

2012. szept. 22. 19:03
 5/26 anonim ***** válasza:
Mi kétnaponta vagyunk együtt, és nekem szeptember 12 én jött meg úgy hogy lassan nekünk is itt az idő. Ez az első hónapunk, ha jól értettem akkor nektek is:) szorítok!
2012. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
de vicces! majdnem ugyan az a ciklusunk :))))irj privit ha sikerült neked: )
2012. szept. 22. 19:30
 7/26 anonim ***** válasza:
ááá..nekem is szept 12-én kezdődött a ciklusom és nekünk is az első próbálkozásunk :).mi tegnap este már együtt voltunk...az még kicsit korai lehetett talán..:)
2012. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
mi is együtt vagyunk minden este kivéve a tegnap este....korai de kit érdekel? :))))
2012. szept. 23. 12:46
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem a minap azt mondta a nögyógyászom hogy a 13. ciklusnaptol legyünk aktívak, kb2 naponta hogy megfelelő minőségü legyen a spermium. És hogy tényleg ne csak a gyerekgyártás legyen a cél. Szeressük egymást. Sőt azt is mondta hogy ha egy nő eléri az orgazmust, az nagyban segíti a teherbeesést, mert ha elestleg nem érett a petesejtem akkor az orgazmus hatására van rá lehetőség hogy megérik és egyből baby boom!!! :D
2012. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

hát, úgy látom sokan izgulhatunk hogy összejön e a picúr!! nekem is 12-én jött meg ( sajnos), mi már tegnap együtt voltunk. elméletileg 26-án ovu, most 2 napig szünet, és 25-26-án mindent bele :) ..

mindenkinek nagyon szorítok, !!!!

2012. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!