Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő ilyenkorra tervezzük,...

Jövő ilyenkorra tervezzük, hogy nekilátunk a baba projektnek. 8 éve vagyunk együtt de szinte a kapcsolatunk elejétől nem használtunk se gumit, se tablettát. Megszakítással védekeztünk és egyszer sem estem teherbe! Vajon teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban foglalkoztat ez a kérdés! Túl ügyesek vagyunk vagy valami baj lehet? Sajnos már most kezdek parázni emiatt, hogy lehet, hogy nem is lehet gyerekem. Nem szeretnék csalódni majd : ( Ja, én 28 múltam, párom pedig 35.
2008. máj. 16. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne parázz addig, amíg nincs miért!:-)Mi is így védekeztünk a párommal, igaz, csak hónapokig, nem évekig, de sose volt probléma. Aztán elsőre terhes lettem.

Azt viszont nem értem, ha akartok babát miért vártok még egy évet?

2008. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most sikerült egy jó melóhelyet elcsípnem és jó tgyás-sal és max. gyed-del akarok majd babázni, hogy a lehető legtöbbet tudjam majd megadni neki. Szóval ezt az évet mindnféleképpen végig kell dolgoznom!
2008. máj. 16. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Mi is így védekeztünk egy évig és valószínűleg túl ügyesek voltunk, mert amikor akartam, akkor meg azonnal terhes lettem. Úgyhogy nyugi!
2008. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Tuti összejön, ha nem szakítjátok meg! Mi négy éven át szinte minden nap (volt, hogy naponta többször) megszakítással csináltuk, mert én óckodom a tablettától, a gumi meg olyan kényelmetlen:)

Bennem is felmerült a kérdés, hogy mi van, ha fölöslegesen szakítjuk meg, mert talán nem is lehet gyerekünk, ha ennyi idő alatt nem jött össze.

Aztán nekiláttunk a babaprojektnek egy szép márciusi délután:), és azonnal összejött!

Szóval ha úgy gondoljátok, hogy jöhet a baba, akkor hajrá:)

2008. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!