Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most rendesen menstruálok,1-2...

Most rendesen menstruálok,1-2 napkéséssel jött meg és olyan mint máskor. De a mensim előtt egy hétig (és most is) elégfurán érzem magam. Lehet hogy beképzelem, de érzem, hogy terhes vagyok. Van esélyem rá?

Figyelt kérdés
SOHA nem szokott enyhén görcsölni puffadni és feszülni a hasam és nem szokott hányingerem lenni a menstruációm előtt. Most sem a megszokott menstruációs görcseim vannak, hanem másabbak, ugyanolyanok, mint 1 hétig. Most is hányingerem van és kicsit fáj a fejem, meg néha hőhullámaim vannak, kívánósabb vagyok, többet eszek. Tudom hogy a legtöbb a mensivel jár de én még soha nem tapasztaltam ilyen furaságokat.
2009. aug. 2. 01:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Volt már valakinek ugyanilyen ilyen érzése, helyzete?
2009. aug. 2. 01:43
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

nem tudom, hogy szeretnéd-e a babát vagy sem. saját példám: elég rendszertelen a mensim, és még nagyon nem szeretnék babát. elég sokat szoktam stresszelni mikor késik pár napot. folyamatosan produkáltam a mellfeszülést, hasi görcsöket, hőhullámokat. még sem jött a mensim. aztán 1 hét para meg 3 negatív teszt után megérkezett (később kiderült pcos-om van). de a pcos-t leszámítva ezek működhetnek pszichikai alapon is. valaki annyira akar egy gyereket, hogy a mensi közeledtével produkálja a terhesség tüneteit, és ez működik annál is, aki nagyon nem szeretne gyereket, aki retteg a teherbeesés gondolatától. nem is gondolnánk, hogy az agyunk mennyi mindenre képes a szervezetünkben.


20/L

2009. aug. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, menzi után pár nappal csinálj egy tesztet. Nem akarlak szomorítani és hitegetni. Ha van menzid és rendesen, akkor azt jelenti, hogy levállt a méhfalad, vagyis oda nem ágyazódott be semmi. A csoda azért megtörténhet. Mondom...csinálj tesztet, de nagyon ne éld bele magad, mert csak rosszabb lesz :) Gondolj arra, majd jön a köv. hónap :) Drukkolok nagyon!
2009. aug. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!