Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyiben változott meg a...

Mennyiben változott meg a Párotok?

Figyelt kérdés

A terhesség alatt -akár az elején, akár a közepén, akár a vége fele- hogyan viselkedett a Párotok? Megváltozott? Sokat kedveskedett? Jó volt látni, ahogy várja a babát, vagy inkább idegeskedett, hogy mi hogyan lesz?

Sokat fogta a pocakotokat? Hozott haza olyan dolgokat, amiket szeretsz enni, inni? Vett magától egyedül ruhát, cumit, kis játékot amíg terhesek voltatok?

Ha valamit kihagytam, de érdekesnek tartjátok, akkor írjátok le kérlek.

Kíváncsi vagyok, hogy milyenek a férfiak ilyenkor.


2012. szept. 23. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A terhesség elején nagyon izgult, eljött az első vizsgálatra is. Aztán már egyedül jártam a nagy ultrahangokra, pedig neki is érdekes lett volna szerintem. Soha nem kényeztett, de amikor megnyikkantam, hogy itt fáj ott húz, akkor teljesen ki volt akadva annyira aggódott. Sok ruhát vett, az anyjával együtt a mai napig elkényeztetik a kislányunkat. Most a 2. babára gondolok, néha kétségbe esek. Már 3 éves a lányunk, de még mindig nem tud vele rendszeresen foglalkozni, sőt még 24 órára sem hagytam őket egymagukra pedig beszél és szobatiszta a lányunk. Erről jut eszembe sose pelenkázta és sose fürdette, sose készített neki még vacsorát. Max egy csokit tud kibontani neki, vagy az Actimelbe beletenni a szívószálat. Ettől függetlenül jó apa, de nem egy szuperhős. Néha kell hagyni magunkat gyengének is látszani, különben észre se vennék, hogy mekkora teher néha a terhesség, főleg a vége felé már. A szülés alatt bent volt, állta a sarat :-). Viszont elutazott külföldre amikor a lányunk 11 napos volt, itt maradtam egyedül friss anyaként segítség nélkül. Látta, hogy minden rendben velünk és gondolta az élet megy tovább a régi kerékvágásban. A mai napig ez van, ő megy a haverokkal néha bulizni, de én azóta se voltam és eszébe se jutna, hogy talán nekem is jól esne a barátnőimmel egy kis kikapcsolódás, egy mozi vagy hasonló...Szerintem minden férfi más és más amikor a felesége terhes lesz. Ja és a legfontosabb, amint kiderült terhes vagyok (4. hétben) hozzám se nyúlt sexuálisan, ez borzalmas volt, mert terhesen jobban kívántam a sexet mint a kaját...- ez nagyon rossz volt számomra.
2012. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad, hát remélem, hogy ennél azért vidámabb történeteket is olvashatok majd. Mi is lassan -remélem-, hogy várjuk majd a babát. Ha minden úgy akarja, de ez még majd kiderül.
2012. szept. 23. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:

egyenlőre a kislányunk még 26 hetes pocaklakó, kíváncsi leszek majd a végére :)

az elején nem nagyon örült a hírnek, mert megijedt a felelősségvállalástól. az első ultrahangra el se jött velem, igaz jött volna, de nem tudott mert dolgozott. ezek után minden vizsgálatra elkísért amire tudott és az ultrahangokat sem hagyta ki. persze ha dolgozik akkor nem jön velem, mert nem tud, de amúgy elég szorgalmasan kísérget :) a 12. heti ultrahangon tudatosodott benne ténylegesen a kislánya létezése, mert akkor láthatta először a saját szemével a picit a monitoron. azóta nagyon szereti és sokat beszél hozzá és rengeteget simogatja, keresi, hogy mikor merre van a pici és hogy mikor alszik mikor nem :) pelenkázást tudom hogy nem fog vállalni, de nem baj, majd lesz biztosan olyan amibe be tud nekem segíteni és be is fog, maximum majd megkérem rá ha nem jut eszébe magától. ruhákat már rengeteget vett meg cumit, biciklije is van már a kislánynak, pedig hol van még a bicikli korszak :D

2012. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
12-27: Mióta vagytok együtt? Nem terveztétek a babát még?
2012. szept. 24. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
5 éve vagyunk együtt és de, tervezett baba volt, csak nem hittük hogy sikerül is, mert elég sokáig nem akart összejönni és már feladtuk a dolgot
2012. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nagyon szerencsésnek érzem magam!:) Még nálunk is nagy a pocak. Mikor megcsináltuk a tesztet (már a sokadikat) emlékszem,elfordultam,hogy ez is negatív úgy is. Azán mondta,hogy nem, pozitíív. Vicces volt, a férjem előbb tudta meg,mint én! :) Ott én kezdtem el aggódni,és ő tört ki örömkönnyekben. Letérdelt,puszilgatta a pocim. Azóta mindössze egy vizsgálatra nem tudott elkísérni! Mániákus babaruha vásárló lett, mert "kell még egy dínós body is azért" Olyan mint egy nagy gyerek:) Végig beszélt,énekelt a pocimnak. Már szinte titkaik is vannak. :D Kajákat szívesen hoz,aztán meg is eszi legtöbbször.. :D Ha átölel,sokszor mondja "gyertek már ide" :) Én mindig erre vágytam, és életem legszebb időszaka ez!! A szülést is közösen tervezzük megélni. :)) 34hkm
2012. szept. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elmesélted! Nagyon jó volt ezt végigolvasni!
2012. szept. 25. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!