Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek megváltozott az érzéset...

Nektek megváltozott az érzésetek és a párotok iránt mióta gyermeket vártok/gyermeketek van? És a kapcsolatotok mennyiben változott?

Figyelt kérdés
Én valahogy sokkal szerelmesebbnek érzem magam ,sokkal jobban tetszik is ,mint előtte. A kapcsolatunk sokat változott: könnyebben viselem ha elmegy nélkülem itthonról, sokkal többet segít, sokkal jobban figyel rám/ránk.26hkm
2012. júl. 7. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
én ugyanugy szeretem a páromat, eddig is imádtam de nagyon :) én nehezebben viselem ha nincs mellettem, sokat segít ha itthon van és nagyon odafigyel rám, hogy minden jó legyen :) emellett már többet foglalkozik velem, igaz ez leginkább a pocakomra irányul, de nem bánom :)
2012. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is megváltozott :) Sokkal szerelmesebb és határozottabb lettem vele szemben :) Teljesen máskép tekintek rá, nem is tudom elmondani, hogy hogy, csak valahogy nagyobb lett a szememben, igazi apaként nézek már rá :) Már azt is elképzetem ahogy majd a kezében tartja a gyereket :)
2012. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk eddig is dúlt a love, de mióta várandós vagyok, jobban aggódik értünk, többet jön hízelegni! :) Az érzelmeink nem változtak, elég régóta együtt vagyunk, több, mint 9 éve! A baba miatt csak átértékelődtek a dolgok az életünkben!

40+1 hkm

2012. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Enis detto ugyanezt erzem mint te. De a parom is sokat valtozott szuper iranyba. Rengeteget segit es hihetetlen mennyire tud rolam gondoskodni :) imadom
2012. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
igaz mi mar masodik babankat varjuk, de minden gyerekkel ujrakezdodik az elet, sot, meg a meglevot is jobban szeretem, nemcsak a ferjemet:) amugyis boldogan elunk, de most allandoan mosolygunk egymasra:D
2012. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

látom valaki megint lefele pontozza a válaszokat! olyan jó hogy ezzel szórakozik valaki! nem?


boldog babvárást mindenkinek :) első voltam

2012. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk is pozitív a változás. sokkal jobban odafigyel, aggódik, teljesen odavan, hogy gyereke lesz :)
2012. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!