Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után 6 hét vagy 6...

Missed ab után 6 hét vagy 6 hónap szünet?

Figyelt kérdés
Kinek mivel indokolt az orvosa, mennyit kell várni és miért? Van akinek 6 hét, van, hogy 3 hónap, és van akinek 6 hónapot mondanak.
2011. ápr. 29. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ mi volt az oka és hogy hány hetes terhesség szakadt meg.


ha az első trimeszterben voltál akkor ált. elég negyedév.

ha idősebb terhesség volt tehát magzatelhalás akkor akár fél -egy év is. persze nem kötelező betartani de nem árt.


elég egyéni. lelkileg nem tesz jót mindenkinek a szünet de fizikálisan nagyon is szükség van rá.

2011. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sőt nekem a 6. héten volt, nem kellett műtét, és várni sem kellett semmit.
2011. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetes volt a terhességem,volt befejező műtét is de 3 hetes kontrollnál már azt mondta a doki hogy nem kell várni,máris lehet babára gyúrni.Nem tudom mi alapján döntik el a dokik hogy ki mikor kezdhet babaprojektbe.
2011. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy látom orvosa is válogatja.Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 29. 13:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Örülök ennek a kérdésnek, mert tegnap pont ugyanezt a kérdést tettem fel a férjemnek?!

Tegnap volt missed ab utáni befejező műtétem, 9+2 hetes volt a babám, amikor kiderült, hogy elhalt volt már a babám.

Nekem 6 hét szexmentes időt és 6 hónap szünetet mondott az újboli babára készüléssel, de mi nem akarunk annyit várni... Ja és nem indokolta meg, miért. Szerintem is dokija válogatja, mert mindenkinek mást mondanak! Vagy csak ezzel védik be magukat, nem tudom...

Sok sikert!

2011. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem is 9 hetes volt, 3 hónapot mondott a doki. Soknak érzem, mert a lelkemet csak egy másik baba gyógyítaná meg..

Kedves utolsó, van kedved néha írni, hogy alakul a sorsotok?

2011. ápr. 30. 08:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, írtam neked privát emailt!
2011. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónap szexmentes és 3 hónap várakozási időt mondtak az orvosok a kórházban,azért mert ennyi idő kell a szervezet regerenálódására,a nyálkahártya újból megvastagodására!

Nekem még egyhónapom lenne a 3-ból,de mi már áprilisban elkezdtünk próbálkozni!Úgy vagyok vele,hogy ameddig a szervezetem nincs felkészülve,nem jön össze a baba!Viszont ha összejönne hamarabb,nagyon boldogok lennénk!:)

2011. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem most április 1-jén szültem meg a kis angyalkám, illetve spontán vetélésem volt 22-23 hetesen. Az új dokim azt mondta, hogy a 6 hónap kell, hogy teljesen rendbejöjjek, bár látja rajtam, hogy több időbe fog telni,mert eddig magamat okoltam, mert a váci kórházban, aki bent volt doki nem mondott szinte semmit. Még jól le is csesztek, mert nem szóltam, hogy szülési fájdalmaim vannak (pedig szóltam vizitnél, hogy kicsit fáj a hátam- válaszuk ne feküdjek, mozogjak többet- de előtte meg a 6 héttől végig fekvést javasoltak-) és a szövettani eredményt se magyarázták el. Az új doki szerint meg ha hazaküldtek volna vácról mint szerettek volna, akkor lehet hogy otthon szülöm meg vagy otthon hullamérgezésben meghalok, mert már több napja halott lehetett, mert ... Nem is akarok rá gondolni, de nem megy.... Én is nagyon szeretnék egy másik babát, de mostmár nagyon félek is. Lelkileg teljesen kivagyok, nagyon hiányzik.

Neked mi volt a gond? Hány hetes voltál?

2011. máj. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!