Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ítélik el azt a családot...

Miért ítélik el azt a családot akik sok gyermeket vállalnak, és nem szegények? Én most vállalom az 5. gyermekmet, mindenünk, (mindenük) megvan! A család mégis ki van akadva, hogy ez már sok. Miért, amikor imádjuk őket?

Figyelt kérdés
2008. máj. 17. 02:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs igazabol ertelmes valasz.

Az emberek szeretnek panaszkodni es szeretik ha a sajat nyomorukat visszaigazolva latjak masokeban. Mint pl.nem szulok gyereket mert nincs mibol felnevelni vagy csak egyet szulok, mert epp eleg lesz azt felnevelni stb....

Te megteheted, hogy tobb gyereket vallalj. Birja az idegrendszered is. Miert is ne tenned? Jol teszed! Tok mindegy, hogy az emberek mit mondanak.

Mellesleg az Edesanyamek is 5-en vannak testverek a neveloapamek 10-en voltak...Valahogy 1940 es 1950 kozott vagy talan meg utana is nem szamitott orultnek az a csalad ahol tobb gyerek volt kettonel...

Senkinek csakis sajat magadnak kell felnevelned a gyermekeidet. Az emberek meg irigysegbol es butasagbol szoljak meg azokat akik merik vallalni azt a rengeteg munkat es szeretetet ami ezzel jar.

En pl. tudom, hogy mire vegre odaerek max. 2 kicsim lesz es nagyon egymas utan ami ugye nagyon elitelendo...de nem erdekel. Csak az, hogy boldog kisemeberek ertlemes okos szerencses felnottek legyenek.

Sok boldogsagot neked es mindenkinek aki teged korulvesz.

2008. máj. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia.legyél büszke magadra.:)mint én anyosomra,amiért a páromat 8 testvére mellett olyan emberré nevelte mint amilyen.akik lenéznek titeket ezért azok buták.pedig amikor ekerültem a családba rájöttem hogy milyen szuper ennyi testvér között felnöni.,:)
2008. máj. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan csak rosszmájúak,meg sajna az országnak tényleg van egy olyan rétege,akik azért vállalnak gyereket,hogy abból pénzt csináljanak,majd utána leszarják a kölköket.Az emberek meg hajlamosak általánosítani.

Viszont a te helyzeted kicsit más,hiszen nálatok a család ítéli el.Ők meg akkora begyöpösödött hülyék,hogy nem látnak messzebb az orruknál.Vagy csak irigyek,mert 4 gyerekkel is megéltek, és megtehetitek,hogy vállaltok még egyet.Valljuk be,ez ma Magyarországon sajnos nem általános.Én a helyedben nem foglalkoznék velük,hanem büszke lennék,hogy újabb élet van a szívem alatt.

Én is kicsit irigykedem,mert ha tehetném szülnék vagy 4et,de egyelőre nem állunk úgy,hogy eltartani is tudjuk őket.

2008. máj. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj azzal, aki leszól ezért! Legyél rá büszke!

És ne haragudj rám azért, mert irigyellek! :))

Olyan szívesen vállalnék én is 5 gyereket, vagy akár többet is! Az csak jó, hogy van, aki megteheti anélkül, hogy a gyerekeknek nélkülözni kellene! Kit érdekel, mit mondanak mások! Ti nevelitek, Ti törődtök vele, Ti lesztek a családja, Ti fogjátok szeretni, ehhez nem kell senki beleegyezése!

Még egy dologban biztos vagyok: jó helyre érkezik az 5. baba is!

2008. máj. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, örülj a családodnak és sok boldogságot!
2008. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A páromnak 4 testvére van. Soha nem voltak gazdagok, mármint mindenük megvolt (ruha, étel, fedél a fejük felett, ja és nagy szeretet)de nem dúskálatk semmiben. A lényeg az, hogy én nagyon szeretm őket és ha jönne mégegy (ami technikailag már nemigen lehetséges) annak is örülne az egész család, csak először nem. Úgyértem, amikor a kisebbik testvérem született (úgymond véletlen baba volt), akkor a család kiakadt, nagyon haragudtak, aztán ahogíy megszületett persze ő lett a család kedvence, mindenki imádja... Szóval, majd kialakul. Ez a ti életetek, szerintem félnek, hogy a mai világban nem a jövő a legbiztosabb...:-)
2008. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!