Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem. De sajna rossz...

Terhes lettem. De sajna rossz az anyagi körülményünk. A párom szerint így is belehet vállalni. Félek, hogy a család többi tagjának nem ez a véleménye. Sokat sírok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A "rossz" anyagi körülmény mindig relatív. Gondold át higgadtan, írd össze milyen támogatásokra lennél jogosult és mikor, illetve beszéld meg a családdal, ha eredményre jutottál, hogy mennyi az annyi. Lehet, hogy ha szép lassan végiggondolod, talán van megoldás! Nézd meg mi mennyibe kerül és hogy mennyit tudsz rá szánni. Meg lesz a megoldás!
2010. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: Csak még annyi, hogy a párod is támogat, és ez nagy dolog, ő talán látja a kiutat! Ne sírj, nyugodj meg, gondoljátok végig együtt az egészet, és csak utána menjetek másokhoz!
2010. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Félek, hogy a család többi tagjának nem ez a véleménye."

Kikre gondolsz? A szüleiddel élsz még? Nézd, ebbe nincs beleszólása csak neked és a párodnak. Nem kell sírnod, a férfiak általában meggondolt emberek, tehát tudja ő, hogy nem lesz baj :) Nem kell félned :)

2010. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha a férjed szerint be tudjátok vállalni a babát, akkor mi köze van hozzá a család többi tagjának?? Nem csak azok vállalnak gyereket, akik palotában, többmilliós havi jövedelemmel élnek... Az, meg hogy esetleg elvetesd és majd ha jobb lesz, nem biztos, hogy jó megoldás... mi lesz, ha nem lesz jobb??? Akkor nem lesz gyereketek??
2010. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagyon jól írta:-)egyet értek!

Csak higgadtan!Mint Joshi barat mondaná:-)

De komolyra véve..azért talán kicsit a szivedre is hallgass!

2010. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van hol laknotok és van mit ennetek akkor a babának is lesz ne aggódj, ha szeretnétek őt akkor pusztán emiatt ne vetessétek el, megérdemli az életet :)

Főleg hogy párod is szeretné és én úgy látom te is. Tehát szerető szülei lesznek, meg minden És ne légy ilyen borúlátó, lehet hogy a többi családtagod is örülni fog hiszen kisbaba fog születni a családba.

Minden jót nektek, meglátod minden rendben lesz, hiszen kaphatsz támogatásokat, pl. családi pótlék, illetve szülés után anyasági támogatás (az jelenleg 64.125 forint ha jól tudom) meg még ki tudja mik, érdemes utánanéznetek.

2010. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi is rossz anyagi helyzetben vagyunk,kb 11.millió a hitelünk.2 éve próbálkozunk,de semmi eredmény.Már mindent kipróbáltam és több dokinál is voltam.Én a helyedben örülnék és vállalnám a babát.A fél életemet odaadnám ha sikerülne a baba.Nem bántani akarlak,de mi van ha később nem sikerül?
2010. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
nem kellett volna felcsináltatnod magad aztán nem lenne okod parázni.
2010. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Az előttem válaszolóra nem érdemes figyelni lányok, ma délelőtt nagyon morcos és mindekinek osztja a rosszindulatú és haszontalan mondatokat.
2010. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
kedves utolsó,jól benézted mert ma még csak ez volt az első válaszom.:)))))szt hiszed h csak én akadok ki az ilyen és ehhez hasonló kérdéseken????
2010. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!