Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez az előnedv dolog?

Hogy is van ez az előnedv dolog?

Figyelt kérdés
Lányok én ezt az egészet nem értem. Most akkor az előnedvben mindig van sperma? Vagy eggyáltalán nincs? Valaki azt mondja terhes lesz tőle, mások azt hogy 1-2% az esélye hogy teherbe ess tőle. Mi is az igazság akkor?
2009. aug. 2. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előnedv tartalmazhat spermát terhes lehetsz tőle.

Azt hogy mikor van benne és mikor nincs nem tudhatod biztosan, így ha nem szeretnél babát ne szex-elj védekezés nélkül.Az igaz,hogy lényegesen kisebb a teherbeesés lehetősége minta benned megy el a srác.

2009. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

szia

mi megszakítással védekeztünk, a szomszéd szobában "horkól" az eredménye.

:)

2009. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez attól is függ hogy középidőben történik-e igaz?
2009. aug. 2. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok, biztosan, bár mi számoltunk is.

én csak azt mondom, ez a baba nagyon akart jönni.

:)

2009. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Az előváladék nagyon nagyon ritkán tartalmaz spermiumot, az maga a csoda, ha életképes és talán isteni csoda útján megtermékenyít. Szóval sokan, akik azt mondják megszakítás történt, azoknak nagy százaléka bizony hazudik. Nem mondom vannak kivételek, de tényleg hazudnak. Utólag rengetegen bevallják :) Nincs 1-2 % esély sem, de jobb félni, mint megijedni, így én mindenkinek azt ajánlom, hogy ha van lehetősége használjon más védekezési lehetőséget, akinek pedig nincs, az számolja a peteérését, vagy ovulatios mikroszkóp stb.
2009. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok, én azok közé tartozom akik nem hazudnak.

én mikor abbahagytam a fog.gátló szedését, pár hónap szünet után szerettük volna a babát,ezért választottuk a megszakításos módszert (gumi->alergia).és lám az első gyógyszermentes hónap után terhes lettem.szóval, ha még nem szeretnétek gyereket,ne ezt a módszert válasszátok!

2009. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A FÉLREÉRTÉSEK VÉGETT:

Az előnedvben normál esetben nincs spermium.

Íme egy kutatás a rengeteg közül, amelyek mindig arra mutatnak, h nincs benne:

[link]


Egy esetben tartalmazhat, ha többszörös közösülést alkalmaz a pár. Akkor a második közösüléskor a hugycsőben maradt spermákat "kiöblíti" az előnedv. Ha mindenképp szeretne a pár többszörösen közösülni, javaslok egy pisilést a kettő között. Biztosnágosabb azonban pár órát várni, mert a húgycsőben kedvezőtlen ph miatt a spermiumok elhalnak.

Tehát az előttem válaszoló nem hazug, csak nem tudja alkalmazni a módszert. Az új kutatások szerint a módszer olyan biztosnágos, mint az óvszer. Ha betartja a férfi az időbeni megszakítást és elsőre közösül, gyakorlatilag a tabblettával egyenértékű a hatásosság.

Remélem tudtam segíteni,

Minden jót, sok boldog pillanatot!

2010. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!