Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerülhet? Ti...

Szerintetek sikerülhet? Ti vetettetek be valamilyen praktikát? Mikor lehet érezni az első gyanújeleket?

Figyelt kérdés
Http://www.ciklus.hu/images/diagramok/8c43cdfc3197511cc83c2a.
2012. szept. 26. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értek a diagramokhoz mivel én nem vezettem soha. Viszont tüneteket a menstruáció várható időpontjától lehet érezni van akinél kicsit később van akinél előbb. De aktus után semmi félképpen sem 1-2 nappal utána.
2012. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen igen azt tudom hogy még nincs jele,terhességi tünete ilyen hamar.Inkább csak azért kérdeztem hogy vajon jókor cpróbálkoztuk-e,és a próbálkozások időzítése alapján sikerülhetett-e.
2012. szept. 26. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyik barátnőm tanácsára használtam PG/53 Ovulációs mikroszkópot, ő nagyon ajánlotta, mert majdnem egy évig próbálkoztak a babával és ezzel első hónapban sikerült.

Én is elkezdtem használni és én is már az első hónapban teherbe estem!

Olcsó, akárhányszor felhasználható, és ha a ciklus elejétől használja az ember, akkor egyből feltűnik, ha épp itt az idő, szóval használni is egyszerű :)

Sógornőm viszont testhőt méreget, és ő azt mondja tudja mikor mi a helyzet, de mondjuk még nem jött össze nekik.

Egyébként én már a mensi kimaradása előtt "tudta" hogy sikerült, mert olyan furán "fájt" a mellem, mint még soha azelőtt....

2012. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Praktikák: hömérözés, E -vitamin szedése, sok szex
2012. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3/4 Köszönöm!

Még nem is hallotam a mikroszkópról,de ahogy olvasom jókat írnak róla és az ára is teljesen megfelelő.Gyógyszertárba már néztem ovulációs teszet kettőbe is de nem ajánlották ezt.A tesztet meg drágának tartottam annyiért és alig pár darabért.

2012. szept. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!