Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja kesik, a mellem meg...

5 napja kesik, a mellem meg van duzzadva, es kegyetlenul viszket! Egesz nap vakarom! A tegnap ota nem nagyon erzem az etel izet, semminek sincs jo ize! Nem nagyon eszem 2 napja! Semmi nem megy le a torkomon, Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok legyszi valaki segitsen!!! Terhes lehetek?? a tunetek:-5napja kesik,22.en kellett volna megjojjon es ma mar 27.e van. Ez az elso ami gyanus! aztan a mellem meg van duzzadva es nagyon viszket! de menszi elott is mindig megduzzad,a hasam neha picit faj,mintha megakarna jonni, ami nagyon uj az az hogy nem igazan erzem az izeket. a tegnap ettem levest,tettem bele egy kis ecetet,de semmi izt nem ereztem! olyan volt mintha nem is tettem volna bele:) nah az akkor ugy nem nagyon izgatott! de ma mikor reggelire paradicsomos halat ettem..hath akkor kezdtem el igazan izgulni,mikor annak sem ereztem az izet,olyan volt mintha vizet ettem volna! a szagat ereztem de az izet nem :( neha ugy erzem magam mintha meglennek fazva,neha bedugul az orrom! de nem vagyok beteg,vagy megfazva! igy hanyiger vagy emelyges meg nincs...nem tudom hogy mi van!! tesztet meg nem akarok venni!! mar tobbszor hittem azt hogy tuti az vagyok es a teszt meg negativ lett!!! szoval meg azzal varnek! de 5napot meg sosem kesett!! nekem nagyon pontosan jott meg mindig is!! max 2-3nappal huzodott,de 5el meg sosem!!! Az is lehet hogy csak bemeselem magamnak ezt az egeszet?? nem tudom :( nektek mik voltak a tunetek?? a valaszokat elore is koszonom :*

2012. szept. 27. 18:28
1 2
 1/20 wott11 válasza:
Vírusos fertőzésed is lehet, ezért lehet el kellene menned orvoshoz, de előtte szerintem vegyél egy tesztet.
2012. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szexeltél,sanszos.De miért nem tesztelsz?Ha terhes vagy 5 nap késénél márki kell,hoyg mutassa.40hkm
2012. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel.Előbb vegyél egy tesztet.Ilyenkor már ki kell hogy mutassa ha baba van.Ismerek olyat aki mindig bemeséli magának h terhes.Hidd el nem jó az!A teszt majd meg adja a választ.Drukkolok neked!:) Nekem amúgy az első tünetem az volt h nagyon megnőtt a cicim.6 hetes terhes voltam amikor jelentkezett a hányinger, szédülés, jah és én is mindig azt éreztem "mintha meg akarna jönni". Nekem is volt orrdugulásom, sőt még most is van, de nekem később jelentkezett ez a tünet.
2012. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Miért gondolod hogy itt a GYK-n valaki meg tudja neked ezt mondani? Nem vagyunk HCG tesztek akik beléd látnak. ha azt mondjuk biztos terhes vagy akkor reményt keltünk benned, ha meg hogy tuti nem akkor meg elkeseredsz, ez is olyan mintha vennél egy tesztet. Ha öt napja késik, akkor már a teszt is pozitív ha babás lennél. 400FT-ért lehet a Rossmannba venni, ennyit megér, mintha napokig ezen rágódnál.
2012. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha el olvassuk,azzal még nem tudjuk megmondani hogy babás vagy vagy sem!Érdemes lenne tesztelned,mert csak tanácsokat meg tippeket kaphatsz!


19hkm

2012. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem ezek voltak a leggyanúsabb tüneteim amikor terhes lettem. Vagyis jobban mondva nekem nem viszketett a cicim, hanem borzasztóan érzékeny volt, hozzá sem lehetett érni + meg is volt duzzadva. Na meg ugye késett is jócskán! De én mellette 3x annyit ettem mint egyébként és el is ájultam 6-7 hetesen asszem. De, hogy Neked ezek a tünetek mire utalhatnak jó kérdés ... Lehet, hogy azért késik mert stresszelsz de emellett össze szedtél valamilyen őszi vírust és emiatt érzed magad ilyen furán. Tényleg tesztelned kellene, azért 5 nap késéssel már nyugodtan lehet! Ne várj vele, felesleges!
2012. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!! szerintem holnap veszek tesztet!!
2012. szept. 27. 21:12
 8/20 anonim ***** válasza:
tuti terhes vagy! írj holnap mi lett, várni fogom :)
2012. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
szerintem is baba van a dologban :)
2012. szept. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
pffff ma vettem 2 tesztet :P az elso egy olcsobb minosegu volt azon mintha 2 csik jelent volna meg,az elso halvanyabb volt,a masodik sotetebb! aztan ismet leszaladtam a patikaba es vettem egy drgabb minosegut azon mar negativ lett :( az is meglehet hogy az elso teszt volt hibas??? vagy a masodik??? nem tudom...de mar hetvege van es a dokik nincsenek ott!! amugy ma sem jott meg ....es a hasam ugy nyillal es faj a derekam is!! nem tudom!!! hetfoig varok csinalok 1 masik tesztet es ha az is negativ akkor szerintem elmegyek dokihoz ,mert lehet h felfaztam es azert kesik! amugy par hete cickafark teat ittam mert van petefeszek cisztam es 2hetig mindennap azt ittam...lehet hogy ez keslelteti/??? veletek volt mar ilyen cickafark tea utan??? koszonom az eddigi valaszokat is :* <3
2012. szept. 28. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!