Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A múlthéten észrevettem, hogy...

A múlthéten észrevettem, hogy jobban meg van duzzadva a méhem. Aztán csináltam egy tesztet, neg. Lett, majd másnapra megjött. DE a méhem ugyanolyan duzzadt még mindig, pedig már a menzeszem csütörtökön elmúlt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Rosszulléteim vannak (hányinger, szédülés, kéz-láb remegés, gyengeség).

#méhduzzadás
2012. szept. 25. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Megvan duzzadva a méhed? Ezt hogy érzed? Én sosem éreztem ilyet, pedig voltam már terhes...

Hát ha megjött a menzeszed, meg a teszt is negatív lett, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy, de megnyugtatásképpen csinálj még egy tesztet.

2012. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha 3nappnál rövidebb és kevesebb volt a vérzés akkor előfordulhat a terhesség. Szerintem is csinálj egy tesztet reggeli. De ezen az oldalon fel teheted a kérdést egy nőgyógyásznak aki 1-2napon belül válaszol.

[link]

2012. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt meg honnan tudod, hogy meg van duzzadva a méhed?:DDD
2012. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
off:én is szeretném tudni hogy állapítható meg a méhduzzadás:-)))))))
2012. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább dokihoz mennék a helyedben. Lehet összeszedtél valamit.
2012. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!