Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhes vagyok, a bal...

29 hetes terhes vagyok, a bal oldali szemeremajkam kicsit be van duzzadva, meg neha enyhen faj. Lehet hogy csak a baba miatt mert nagyon lent van amugy is? Vagy menjek dokihoz? Van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:

doki sztem a tuti..nem "csikartad" meg a körmöddel vagy vmi?


mert sztem ez nem a babától van ,akkor meg főleg ha csak a bal...

2012. ápr. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,meg eszrevettem hogy legtobbet akkor faj ha elfaradok.
2012. ápr. 21. 07:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez valszeg egy visszér!Egy hüvelyi visszér!Nekem is van! :(

Haelfáradok (sok állás,és a súly miatt jobban kijön)akkoreléggé fáj,és guggolva vagya wc-n ülve érezni alegjobban!Akkoris érezni ha nem fáj (pl reggel..)Nekem az előző gátmetszés mellett van!Belül is kívül is!A dokim szerint ne aggódjak mert szülés után elmúlik...Hát remélem...


Ja és szedek rá homeós arnicát (arnica montana 9ch)nekem nagyon bevált,és pocaktartó pántot hordok ha sokat kell állva lennem!Az is jó még a pisilésre is!


Deazért legközelebb kérd meg a dokid,hogy nézze meg...Denekem ezeket mondta



2 éves kislány és 37 hetes pocakcsajszianyuja

2012. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez visszér, a baba miatt, főleg ha nagyon lent van. Említsd meg legközelebb az orvosnak.
2012. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!