Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja kesik, a mellem meg...

5 napja kesik, a mellem meg van duzzadva, es kegyetlenul viszket! Egesz nap vakarom! A tegnap ota nem nagyon erzem az etel izet, semminek sincs jo ize! Nem nagyon eszem 2 napja! Semmi nem megy le a torkomon, Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok legyszi valaki segitsen!!! Terhes lehetek?? a tunetek:-5napja kesik,22.en kellett volna megjojjon es ma mar 27.e van. Ez az elso ami gyanus! aztan a mellem meg van duzzadva es nagyon viszket! de menszi elott is mindig megduzzad,a hasam neha picit faj,mintha megakarna jonni, ami nagyon uj az az hogy nem igazan erzem az izeket. a tegnap ettem levest,tettem bele egy kis ecetet,de semmi izt nem ereztem! olyan volt mintha nem is tettem volna bele:) nah az akkor ugy nem nagyon izgatott! de ma mikor reggelire paradicsomos halat ettem..hath akkor kezdtem el igazan izgulni,mikor annak sem ereztem az izet,olyan volt mintha vizet ettem volna! a szagat ereztem de az izet nem :( neha ugy erzem magam mintha meglennek fazva,neha bedugul az orrom! de nem vagyok beteg,vagy megfazva! igy hanyiger vagy emelyges meg nincs...nem tudom hogy mi van!! tesztet meg nem akarok venni!! mar tobbszor hittem azt hogy tuti az vagyok es a teszt meg negativ lett!!! szoval meg azzal varnek! de 5napot meg sosem kesett!! nekem nagyon pontosan jott meg mindig is!! max 2-3nappal huzodott,de 5el meg sosem!!! Az is lehet hogy csak bemeselem magamnak ezt az egeszet?? nem tudom :( nektek mik voltak a tunetek?? a valaszokat elore is koszonom :*

2012. szept. 27. 18:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
az elso tesztnel halvany volt...es most neztem utanna hogy mar az alig latszo halvany csik is csiknak szamit!!! en azt hittem hogy olyan eros kell lennie mint a masiknak! de nem!!!! csak azt nem ertem hogy akkor a masodik teszt miert volt negativ????? nem ertem!! meg fiatal vagyok!! de ha jon a baba akkor annak nagyon fogok orulni!!! ejjel arra ebredtem hogy fogom a hasam <3 meghat alig tudok elaludni annyira fajnak a cicik :(
2012. szept. 28. 14:16
 12/20 anonim ***** válasza:

tedd fel a fotóját a teszteknek és megnézzük.


az első lehet érzékenyebb teszt volt.

2012. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem baba lesz ... a neved alapján ha jól sejtem 19 éves vagy, igaz? Én is 19 éves voltam amikor a kislányommal teherbe estem. Most egy éves. :) Drukkolok Nektek ha szeretnétek a kisbabát!
2012. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
hat a tesztet elloktem mind a 2ot!!! megakartam tartani,de amikor lattam,hogy a masodik negativ akkor elloktem!!! amugy igen 19multam es mar tobbm mint 2es fel eve vagyok egyutt a baratommal,nagyon nagy szerelemben!! es mar akartunk is az iden eljegyzest.de nem jott ossze anyagi okokbol! azt sem tudom hogy mondjam meg neki a dolgot!!! de en orulnek ha baba lenne!!! ez nem probelema nekem ,csak hat megis beijed az ember!!! elobb szepen sorban akartunk mindent,eljegyzes,oszekoltozes,lagzi,baba!!! dehat az elet kiszamithatatlan! nem mindig ugy alakulnak a dolgok ahogy szeretnenk!! en mar csak attol felek hogy bele elem magam es akkor a vegen meg sehol semmi!!! meg szerintem veszek tesztet es meg varok! dokihoz meg nem erdemes ilyen hamar elmenni! ha a tobbi is negativ lesz es akkor sem jon meg akkor elmegyek dokihoz! amugy a cicim me mindig duzzadt! es faj!!! ejjel alig tudok elaludni! Amugy Isten eltesse a babat!!! szerintem nem szegyen az ha valaki fiatalon lesz terhes!! foleg egy ilyen hosszu kapcsolat utan!!! szoval en varom a babat ha jon!!! amugy par hete viccbol megbeszeltuk a baratommal hogy milyen neve legyen a babanknak ha fiu es milyen ha lany!! szoval mar a nevek is megvannak!! :)
2012. szept. 28. 16:40
 15/20 A kérdező kommentje:
mar banom hogy elloktem a tesztet.mert igy feltehettem volna :( nah mind1 :( szoval olyan letezik hogy az egyik teszt kimutatja mar halvanyan...amig a masik egyaltalan nem??? :O akkor eleg nagy az esely arra h kismama legyek??? :) <3
2012. szept. 28. 16:43
 16/20 anonim ***** válasza:
Ellökted? Mármint hová?Mert ha a kukába, onnan még elő lehet szedni :))) Bár ilyenkor már rossz eredményt is mutathat! Azt pedig, hogy kismama vagy -e vagy sem, már csak további tesztek ill. egy orvos mondhatja meg. Szerintem vegyél egy kicsit jobb minőségű tesztet én a gravi hcg nevezetűt ajánlanám, kb. 1100 ft a gyógyszertárban de megbízható! Megéri! :)
2012. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nem tudok aludni,anyira faj es nyilal a hasam es a derekem...ez tunet? vagy lehet h megfog jonni?
2012. szept. 28. 23:01
 18/20 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ismét én vagyok. (aki 19 évesen lett várandós) Továbbra sem látunk beléd, senki nem tudhatja, hogy babát vársz -e vagy sem. :) Mondtam, hogy vegyél egy jobb minőségű tesztet és végezd el. Vagy menj el a nőgyógyászatra/nőgyógyászodhoz ahol megfognak vizsgálni és többet fognak tudni segíteni mint mi itt. Hiszen a mostani panaszaid is vagy-vagy kategóriásak. Vagy meg akar jönni a havid, csak valami miatt nem tud még megjönni, vagy terhes vagy és emiatt vannak ilyen tüneteid. Egy a lényeg, hogy itt ezt biztosra senki sem tudja Neked megválaszolni! Majd azért írj, hogyan alakult a sorod!
2012. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
az ejjel megjott!!! tuti nem baba :( ez van.Szerintem a cickafark teatol kesett,az mozgatta meg a cisztaim es azert zavarodott ossze a hormonhazam :(
2012. szept. 30. 09:50
 20/20 A kérdező kommentje:
Amugy csinaltam ma tesztet es negativ lett :(
2012. szept. 30. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!