Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy az ovutesztem...

Létezik, hogy az ovutesztem pozitív a 7. ciklusnapon, reggeli vizeletből? Kép csatolva.

Figyelt kérdés

[link]


Együtt voltunk tegnap. Elvileg mostmár rendben vannak a hormonszintek (PCO van), remélem a teszt ezúttal nem csap be.



2012. szept. 28. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég határozott pozitívnak látszik.
2012. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Érdekelnek még vélemények. Főleg más PCOsé is.

2012. szept. 28. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez negativ igaz 1-2nap mulva pozitiv lesz de itt azért még jol látni hogy a teszt csik halványabb mint a kontroll
2012. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem még negatív. ovuteszt akkor lesz pozitív, ha erősebb vagy olyan erős lesz a 2. csík, mint a kontrollcsík.

szerintem még pár napig erősödni fog.

terhestesztnél ez már tökéletes lenne!

2012. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Sajnos nincs több ovutesztem, de talán nem is baj.

Elég depis vagyok a babatéma miatt, nem hiányzik ez a plusz ráparázás. Együtt vagyunk két-három naponta, aztán vagy összejön vagy nem.

Egyszer már volt egy pozitív tesztem még az elején, aztán kiderült, hogy nincs babó. Talán mostmár ad az ég nekünk is egy gyereket.

2012. szept. 28. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha PCO-d van akkor szedsz valami hormongyógyszert ugye? Azok viszont hamis teszteredményt adhatnak. Ha mégsem, akkor viszont jó, hogy együtt voltatok, mert anno én 3 nappal a pozitív ovutesztem előtt estem teherbe, és nem akkor amikor a teszt full pozitív lett volna :-).
2012. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A pozitív terhességi teszt még akkor volt, mikor nem kezelték a PCOt és nem szedtem semmit.

Én is remélem, hogy jókor voltunk együtt, de több ovutesztet nem is lőttem el. Majd lesz valahogy. Addig is szeretkezünk, mikor kedvünk tartja.

X hónap után meg meglátjuk kell e Closty. PCOnál ez nem játék sajnos.

2012. okt. 6. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!