Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony az ösztradiol (ösztro...

Alacsony az ösztradiol (ösztrogén) szintem 64,6 a ciklus 2. napján. Hogyan kezelték nálatok?

Figyelt kérdés
A többi értékem jó. Kaptam Clostilbegytet, 1 hét múlva kezdem a kúrát.
2012. szept. 29. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Womens' cream, progreszteron természetesen, de a gyógyszer mellett is nyugodtan használhatod, nem károsítja a májat mivel krém viszont az egyetlen progreszteron ami majdnem 100%-ban felszívódik, én már terhes vagyok fibrómás ciszták lettek a mellemben borzalmasan fájt és úgy tűnik ez teljesen rendbe hozza- ez is a nem jó ösztogén szint miatt lett valószínű. Nézz utána szerintem, sokkal jobb mint a gyógyszer és semmi mellékhatás, csak segít. Pár napja beszéltem egy doktornővel aki azt mondta ez ne csodaszer ebben nem kell hinni, ez egyszerűen jó.

[link]

ők nyálból megnézik a szinted és ez alapján állítják össze mennyit és meddig kell kenni. 16hkm

2012. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen mértékegységben van megadva?
2012. szept. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pmol/L
2012. okt. 2. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem alacsony szerintem nagyon.
2012. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!