Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van vmi praktikátok, hogy...

Van vmi praktikátok, hogy kislány legyen a baba? Kínai naptár és Jónás naptárt már ismerem. Étkezés stb. ilyenekre gondolok.

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ima az égiekhez.
2009. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ima a legjobb ötlet.

Biológiailag ugyanis csak és kizárólag az apán múlik, hogy fiú vagy lány lesz a baba. Teljesen mindegy, hogy te mit csinálsz.

Illetve olvastam, hogy gyakoribb szex esetén a lányok úsznak célba elsőnek, míg ritkább szex esetén a fiúk nyerik az úszóversenyt

2009. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Étkezés? A baba neme apán múlik, de ezt nem lehet befolyásolni.
2009. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az férfiakon múlik hogy fiú lesz e vagy lány.Ezt nem tudjuk manipulálni.

[link]

Magyarországi vonatkozás...

2009. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Egy csomó praktika van fent a neten,van vmi a vércukorszintről is,ha alacsony akkor is állítólag lány lesz(gondolom a megtermékenyülés pillanatában),de ez nem tuti...:)


Én is kislányt pályáztam de lelkifurkám lenne ha csak azért jönne össze úgy mert én akartam.Nálunk amúgy szinte csak lányok születnek,szóval van esélyem:DEgyébként most fiú hullám van,mmint sokkal több kukis születik,mire én odajutok remélem lányos hullám lesz:D

2009. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Én 15évet vártam a babára,teljesen mindegy,hogy mi lesz.De hónapokkal ezelőtt a neten néztem a Jónás módszert, kíváncsiságból, és nekem amit akkor mutatott az úgy néz ki,hogy bejött.Pedig nem hiszek benne.Sok sikert.
2009. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Czeizel Endre nyilatkozta valahol,hogy a hüvely ph-nak savasítása vagy lúgosítása segíthet abban,hogy fiú vagy lány legyen a baba!

Beírtam a Google-ba és ezt találtam!Sok sikert!

[link]

2009. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!