Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki hasonlóan?...

Volt már valaki hasonlóan? Kisegítene valaki jó tanáccsal?

Figyelt kérdés
A gondom az,hogy a menstruációm mióta az eszem tudom össze-vissza jön meg.A ciklusaim közbe is sokszor barnázok.Már nagyon régóta babát tervezünk.Két nőgyógyászon is túl vagyok,mert nagyon nem akartak segíteni.Párom már volt sperma vizsgálaton de velem valahogy nemtörődnek.Nem küldnek semilyen vizsgálatra se.Csak ultrahang igazolta,hogy minden rendben van.Azt szeretném kérdezni,hogy ez az összevissza ciklus szerintetek a baj amiért nem sikerül a teherbeesés?Volt valakinek hasonló gondja?Már nem tudom mit csináljak mert csak fogam.tabletát akar rá kiírni a nőgyógyászom...
2012. okt. 2. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legtermészetesebb módon a palásfű és a barátcserje tea váltásával hozhatod helyre a ciklusod. Olvass utána, melyiket hány napig... Sokaknak bevált már.:)
2012. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én meg addig mennék a helyedbe,még utána nem járnak,hogy mi lehet ennek az össze-visszaságnak az oka. Biztos,hogy van olyan orvos,aki nem csak legyint egyet,az enyémnek biztos vérvétel lenne az első,meg amiket ilyenkor szoktak. A teákról én azt hallottam,hogy sokszor inkább árt,mint használ,persze jókat is,de én egy alapos kivizsgálás előtt,biztos hogy nem innám. Minden jót. Szia!
2012. okt. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jaj, nem barátcserje, hanem cickafarkfű, elírtam.


Mennyire nem rendszertelenek? csak egy pár nap eltérés van, vagy hetek?

2012. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mióta terveztek babát? Velem akkor kezdtek el foglalkozni mikor megmondtam az orvosnak hogy 1 éve nem szedek fog.tabit és nem jött össze azóta a baba. Pedig voltam nála 3 szor is ez alatt az 1 év alatt, és engem sem akart kivizsgálni.Mikor már 10 hónapja nem jött össze elmentem és azt mondtam hogy megvan az 1 év, szó nélkül megvizsgált elmondta hogy mikor menjek vissza megnéz Uh-val van e peteérésem, és mikor visszamentem kiderült hogy nincs abban a hónapban. Ezért kiirt gyógyszert, ha megjön szedni kell pár napig majd ismét uh hogy hatott e.

Közbe mondtam neki hogy rendszertelen mostanában a ciklusom(egyre hosszabbak, először 30 naposak voltak aztán 33 majd 36 és volt 40 napos is) ezért elküldött vérvételre.

Szóval szerintem fontos hogy elmond hogy babát szeretnétek(ha még nem mondtad volna) és hogy mióta nem jött össze.sok sikert

2012. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nagyon rendszertelen volt a ciklusom. Csupán 7 évig jártam nődokihoz, azt nem tudom minek, mert semmit nem csinált soha. Akkor hagytam ott amikor kértem vizsgálja meg a pajzsmirigy működésemet egy vérvétellel. Rám nézett, legyintett és azt mondta, nekem olyan nincs. Rá két hónapra kiderült, hogy igenis van, sulyos, visszamentem hozzá, a képébe vágtam, hogy nekem volt igazam, ő meg csak annyit mondott megint, hogy nem úgy nézek ki mint aki alulműködéses... Mekkora barom dokik vannak ugye? Egy év utá érdemes dokihoz menned és másikhoz, addig tényleg mindenki csak türelemre int, mert nem minden nőnek jön össze egy éven belül a baba, ezért nem kell nagyon idegeskedni. Bár megértelek, mert én már 3. hónapja próbálkozom és én is türelmetlen vagyok, de dokihoz majd csak a nyáron megyek, ha addig nem sikerülne... Neked is sok sikert!!!
2012. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!kezdj el barátcserje kapszulát szedni,nekem volt,hogy 72 napig nem volt meg.Doki írt fel gyógyszert ami meghozta és elküldött vérvételre,ahol kiderült,hogy nincs minden rendben.Aztán szedtem egy pár hónapig,helyre hozta a menszeszem. Utána tudsz csak palástfű,cickfark teát inni,mert peteérésné kell váltani őket,de így nem nagyon tudod,hogy mikor kell váltani!

Keresd fel az orvosod!Sok sikert!

2012. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A tanácsom:

Keresd fel a Forgács Intézetet, dr.Forgács Vince tanár urat, vagy dr.Sipos Miklós szülész-nőgyógyászt azonnal!

www.forgácsintezet.hu

Tudnak segiteni, csak ajánlani tudom!!Megbízható, korrekt, igazi EMBEREK és ORVOSOK, és az egész intézet 5csillag emberségből, és szakmailag egyaránt!

2012. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászok azért intenek csak, mert a szakmájuk a hormonproblémákat érinti még sem ez a szakterületük.

Ha hormon problémára gyanakszol akkor keress fel egy endokrinológus. A hormon probléma az ő szakterületük.

És általában az összevissza ciklus oka hormon probléma amit a nőgyógyászok többnyire egy fogamzásgátló felírásával elrendezik, mert az a tüneteket megszünteti de abbahagyás után többnyire visszatérnek.

Szóval én a helyedbe endokrinológushoz mennék. Ő biztosan nem fog legyinteni!

2012. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Talpamra fogok állni és utánna járni.Tudja a nőgyógyászom hogy babát szeretnénk mivel elküldött spermavizsgálatra is csak velem nem foglalkozik.Pedig szerintem is valami hormonális problémám lehet.Van ugy,hogy két hónapig nem jön meg,de van ugy hogy egy hónapban kétszer is megjön :( Peteérésem állítólag van mert már kétszer voltam úgy orvonál hogy épp akkor volt de valahogy nem sikerül a baba :(
2012. okt. 2. 11:49
 10/11 anonim ***** válasza:

3.és 21.napi vérvételen voltál?

Csodálkoznék,ha azok jók és mellette ilyen a vérzésed:(

2012. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!