Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltok e-bay-en? Ellátnáto...

Vásároltok e-bay-en? Ellátnátok néhány jó tanáccsal? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 11:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia.En folyamatosan ott vasarolok,bar igaz nem M.o.-n elunk.Amire figyelj nagyon az a postazas nezd meg alaposan hogy egyaltalan kuldi-e Magyarorszagra az adott termeket amit venni akarsz.A masik dolog ugye ha ruhat vasarolsz vagy cipot nezd meg vissza tudod -e kuldeni ha nem jo a meret.Barmi kerdesed van irj,valaszolok.
2011. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk itt vásárolni sokat,Néha a posta sokkal több mint maga az árú erre nagyon figyelj,bár valami még így is megéri.

Szerencsére Londonba lakik a tesóm,így rámehetek olyanokra is ami ingyen postás.Onnan meg havonta hazakerül.

2011. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Itt van pl. ez:

[link]


Itt ki van írva a szállítással együtt fizetendő összeg. Ez ennyi is szokott lenni, ami ide van írva? Vagy egyeztetni kell? (pl. több darab esetén) És hol látom, ha ingyen szállítanak?

Még egy kérdés: Milyen pénznemben lehet fizetni? Lehet mindent forintban, vagy ezt hol keressem, ahol meg van adva?


Tudom, alap dolgokat kérdezek, de nekem még ismeretlen ez az e-bay...

Köszönöm a segítségeteket!

2011. okt. 26. 13:11
 4/26 A kérdező kommentje:

És itt? Nincs szállítás Mo-ra? Jól értem?


[link]

2011. okt. 26. 13:22
 5/26 anonim ***** válasza:

Szia.Elso vagyok.

Az elso linkednel szallitassal egyutt kerul 1116Ftba.A masodik az nem szallit M.o.ra.

Az ingyenes szallitas melett az van hogy free P&P.Altalaban a kinai arukert nem kell szallitast fizess ,meg ha M.o.ra kuldi is.De ez itt van Angliaba igy fizetni kell erte.

2011. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Fogsz tudni forintba fizetni ne aggodj a bankod majd atvaltja maganak,te is meg tudod nezni alul kell lennie a lap aljan valutavaltonak.Legalabbis az angolon van.
2011. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ja meg valami ha tobb darabot kersz akkor egyeztetni szoktak altalaban,bar en a multkor dupla szallitast fizettem.Megnezem neked gyorsan.
2011. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem irja hogy mennyi ha tobbet vasarolsz.
2011. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A fizetéssel kapcsolatban:


Csak simán megcsinálom az átutalást, mint eddig, Forintban?

2011. okt. 26. 13:35
 10/26 anonim ***** válasza:

Marmint a PayPal-os utalasra gondolsz?

Persze csak ramesz a fizetesre es automatikusan atvalt.Annyi hogy a PayPal eleg rosszul valt.

2011. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!