Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha fogamzásgát...

Terhes lehetek, ha fogamzásgátló mellett köztivérzésem van?

Figyelt kérdés
Nem hagytam ki egy darabot sem. Régóta szedem a gyógyszert.
2009. aug. 4. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
erzel valami tüneteket? Mert en igy vagyok en is gyogyszerezek igaz en 2 honapja szedem mert elötte szünetteltem de en kihagytam egy jopärat es most nekem vannak tüneteim, wc-re järäs kicsit fäj a mellem meg egyfolytäban ennek edes utän a sos es savanyu meg mit megadnek mozarela sajtert.egyebkent lehet mert olyan is teherbe esett mär aki gyogyszerezett:) akarsz babät?
2009. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jövő pénteken kéne megjönnie, de feszülnek a melleim, sztem nagyobbak is lettek. meg úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, pedig nem kéne. azt olvastam, hogy ilyenkor ha régóta szed valaki bogyót, és úgy lesz köztivérzése, akkor erősebbet kap. de én abbahagyom a levél befejezése után. egyelőre még nem szeretnék babát, kb másfél év múlva szeretnék terhes lenni, de ha összejött, akkor megtartjuk. amikor elkezded szedni a bogyót, akkor "normális" az összevissza vérzés egy darabig.
2009. aug. 4. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy baba van a dologban bár bármi lehetséges.Saját tapasztalat alapján írom,én is sokáig szedtem a gyógyszert és azért kellett abahagynom mert köztivérzésem volt.Az orvos azt mondta,hogy azzonal hagyam abba mert a tabi miatt van ez.Abbahagytam és azóta semmi bajom.Szerintem minnél elöbb menj orvoshoz,mert ez komoly is lehet.
2009. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy terhes lettél. Elképzelhető, hogy már nem megfelelő a gyógyszer, és váltani kell. Nekem is ez volt, többször kellet véltanom, mire megteláltuk a megfelelőt, mert átvéreztem a gyógyszereket. Menj el dokihoz, és biztosan tudja, ilyenkor mi a teendő.
2009. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem el bogyót szedni a pattanásaim miatt,túlsúlyos vagyok és a doki mondta,hogy ha köztivérzést tapasztalok menjek vissza,mert akkor vszinű erősebb gyógyszer kell majd.Lehet nálad is ez a gond.
2009. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szedtél antibiotikumot? Mert némelyik semlegesítheti a fogamzásgátló hatását.

2009. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem szedtem antibiotikumot
2009. aug. 8. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!