Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mellfájdalom a teherbeesé...

Ha a mellfájdalom a teherbeesés miatt van akkor a tesztnek (10-es) már illene 2 csíkosnak kellene lennie?

Figyelt kérdés
Tehát ha már 2 napja fáj a mellem és a teszt - akkor valszeg a mensit jelzi a mellfájás?
2009. aug. 4. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi teszt nem attól függ hogy mikor fáj a melled. Ha a szeretkezés óta eltelt 14 nap akkor biztosat mutat! Vagy ha nem így értetted akkor nem tudom.


Nekem a mellfájdalom mindig menszit jelez. :-(

2009. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából arra gondoltam hogyha már a terhesség miatt jelentkezik a mellfájás akkor már van annyi hcg a szervezetben hogy egy 10-es érzékenységű teszt kimutatja-e?
2009. aug. 4. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, jól mondod, ha a mellfájdalom a terhesség miatt van és nem a magas progeszteron szint miatt akkor azt a hcg (terhességi hormon) mennyiséget már a teszt biztosan kimuatatná.De az is lehet, hogy még csak a progeszteron magas a véredben és erre érzékeny a melled és még a beagyazódás nem történt meg, ezért nincs hcg a véredben. Várj még egy pár napot.
2009. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!