Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én ötször voltam már terhes,...

Én ötször voltam már terhes, de sikertelenül. Megint kismama vagyok, de nem a férjemtől. Szeretném előtte titokban tartani, hogy nem az övé a baba. A kérdésem az hogy jár-e valaki ugyanebben a cipőben? És mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 16:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Azért szeretnéd titokban tartani, mert azt gondolod, a férjed génjei miatt nem maradtak meg a babák?
2010. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%

1. mi az, hogy sikertelenül?

2. kitől vagy terhes?

3. honnan tudod biztosan, hogy nem a férjedtől?

4. nem fog gyanakodni a férjed?!

5. gartulálok a babához.

2010. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%

16:58! A nemtetszésedet más hangnemben is kifejezheted, ez a stílus egy műveletlen emberre vall!


Kedves Kérdező! Sajnálom a sok sikertelen terhességed, és igazán nem tudom mi az oka, hogy más oldalán keresed/kerested a boldogságot, de egy biztos a férjeddel szemben nem lenne tisztességes, ha eltitkolnád a dolgot. Az "apa" hogy áll a dologhoz?

2010. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
63%

Az előző elég bunkó. Egy gyereket, aki semmiről sem tehet, fattyúnak nevezni? Meg van rólad a véleményem...


A kérdezőnek. Gondolom, h a sikertelen próbálkozás után, gondolom veszekedtetek is a pároddal, összejöttél valakivel, és terhes maradtál.

Én nem mondanám meg a férjemnek, az kinek lenne jó? A gyerekre másképp nézne, vége lenne a házasságnak, gondolom az apuka nem lenne boldog a gyerektől, nevelhetnéd egyedül. Nem te vagy az első ilyen anyuka, egyszer olvastam egy tanulmányt erről, nagyon sok kisgyerek nem a férjtől van

Próbálj meg örülni a babának, a másik férfit felejtsd el, talán a házasságod is rendbe jön. Hasonlít egymásra a két pasi?

Nehéz, de tudod nem ahhoz kell a bátorság, h elmondd az igazat. A férjed most gondolom örül, én nem lennék olyan önző, h ezt elvegyem tőle, ha már egyszer hibáztam-nem is kicsit.

2010. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%
Sajna előbb utóbb ez a dolog ki fog derülni! Jobb az elején tisztázni mindent!
2010. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
70%

Nem járok ebben a cipőben, engem most dobtak ki terhesen :(

Szerintem csak magaddal és a gyerekkel törődj. Gondolom már régóta akartál gyereket és most megadatott. Biztos nem szép dolog, de meg tudlak érteni, hogy babát szeretnél. Magadban kell rendezni ezt érzelmileg.

2010. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
61%

17.11 es, nagyon sajnálom:((((( átérzem.

mekkora m.csok a férjed....bocs

2010. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer úgyis kiderül, nem tudod eltitkolni. Szemétség a férjeddel és a gyerekkel szemben is!!!
2010. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%

Mindez csak tőled függ. Hogy képes vagy-e egy egész életen keresztül titokba tartani ezt a férjed előtt. (persze ha továbbra is vele fogsz élni)

Én nem lennék képes eltitkolni. De mindenki más.

De a gyereknek ha felnő jobb lenne tudni az igazságot.

2010. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
78%
én 5 évig éltem olyan emberrel akitől nem lett babám,azt mondták velem van a baj,én nem hittem el.szétmentünk és az utánna lévé páromtol 2 honap alatt terhes lettem,boldog vagyok vele,és örülök hogy igy döntöttem.szerintem se jo titkolozni hisz a babának is fontos ki az apukája.de ez a te döntésed,jol gondold végig.
2010. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!