Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez a ciklus dolog?

Hogy is van ez a ciklus dolog?

Figyelt kérdés
Előző menszeszem szept. 13 volt. Ha a napokat számolom akkor 26-27-e a 14. nap, és a kövi (28-30 között van az átlag ciklus napom, szval az okt 8-10...kb. Ha megint 13-án jönne meg az 33 nap. Másnak is minden hónapban hamarabb jön meg?Mi van most?????

2012. okt. 5. 21:05
 1/8 A kérdező kommentje:
babát szeretnénk, és hát most akkor mikor van ovum ?:)
2012. okt. 5. 21:05
 2/8 A kérdező kommentje:
vagyis volt :)
2012. okt. 5. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen írással ne akarj gyereket.
2012. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi köze van az írásnak a gyerek akaráshoz???????????????
2012. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha 13-án volt meg akkor 27-én volt ovud. De ha jól emlékszem akkor akinek szabálytalan a ciklusa azt úgy szokták kiszámolni, hogy a ciklus hosszból kivonnak 14-et és az az ovud napja! Bár lehet hogy nem így van, nem emlékszem pontosan, de ha középidő fele jársz miért nem próbálsz használni ovu tesztet? Az segítene.
2012. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el felirni a menseseid kezdetet es kezdj el hömerözni.Azutän az elsö mensesedböl vonj le 14 napot es igy kapod meg az ovud napjät DE en is igy csinälom es nekem sokszor a hömerözes alapjän van,hogy 12-13 nap mulik el az ovutol a mensesig,tehät nem 14.Sztem ezert erdemes ezeket felirkälni es hömerözni,velemenyem szerint igy elegge ki tudsz magadon igazodni.(hasznäld a ciklus.hu-t vagy a fertilityfriend.com-ot)
2012. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Amane15 válasza:

Semmi baj a menszeszednek kb 4-5 alkalom míg véglegesen beáll amúgy változó lesz hogy 1-2 napot késik vagy 1 hetet.

Vagy egyáltalán meg sem jön az egyik hónapban,vannak akiknél ez a beállási ciklus rövidebb van akinek hosszabb, intenzívebb vagy gyengébb.

Ha meg mindenképp számolgatni akarod a napokat a menszesznaptárt ajánlom, de hidd el egyenlőre tök fölösleg.

2012. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat :)
2012. okt. 7. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!