Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily teszt megnézitek? Pozitív...

Lily teszt megnézitek? Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Görcsöl a hasam, hányinger. Mensiig még 2-3nap van. Szerintetek?


[link]



2012. okt. 6. 16:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%

ha terhességi teszt, akkor ez pozitív! nekem is ilyen volt az első tesztem. a következőt 7 nap múlva csináltam délután, s akkor már nagyon erős volt a csík!

gratulálok!

(sajnos, én közben elvetéltem)

2012. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Látom mire gondolsz, de én ezt inkább mondanám egyelőre száradási csíknak. Akkor tesztelj, amikor már valóban meg kéne jönnie, mert ilyenkor csak lelomboz az esetleges (ál)negatív teszt!
2012. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Terhességi teszt. Ma délutáni. Kb. 15 perc alatt lett ilyen, de par perc után már halványan lehetett picit látni.
2012. okt. 6. 16:48
 4/36 A kérdező kommentje:
Kedves első sajnálom! Nekem is volt vetélésem! Ezt s tesztet még nem használtam. Jòkat olvastam rôla. Kiváncsi vagyok pár nap múlva erősödik e. Jo lenne :-)
2012. okt. 6. 16:50
 5/36 anonim ***** válasza:
70%
Ez egyértelműen pozitív. A száradási csík nem ilyen, az nem is látszik. Gratulálok, bár én is ilyet tesztelnék!!
2012. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
46%
ez száradási csik ö maga irta 15 perc után iylet lett ha igazi pozi lenen akkor rózsiszin lenen mégha halovány akkor is holnap vagy kétnaponta ujra tesztelj és rukk
2012. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò! Legyen igazad, nagyon szeretném! Bár még ne kiabáljuk el! Èn a sok tünet miatt teszteltem ma, meg hamarabb volt pé.-m. 2nap múlva ismételek reggeliből. Melyik teszt megbízhatò?
2012. okt. 6. 16:57
 8/36 A kérdező kommentje:
Èn sem tudom eldönteni, azért raktam fel. Èlőben rôzsaszinesebb. Nem tudom... A száradási csík ilyen?
2012. okt. 6. 16:59
 9/36 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem száradási csík!! Kedves kérdező, ez pozitív, anyuka leszel! A száradási csík nem rózsaszín! Ez meg az!
2012. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%

Kedves válaszolók!

Nyugodtan kövezzetek meg vagy pontozzatok le,de ez bizony pozitív. Átraktam negatívba,hogy lássuk mindannyian: [link]

Annyit még hozzá,hogy nekem pl FÉL ÓRA után lett pozitív,nemvárt előtt 1 nappal,de ennél sokkal-sokkal halványabb volt és mégis várandós vagyok,méghozzá ikrekkel. Nem akarok a kérdezőben kósza reménysugarakat ébreszteni,de a kérdésre válaszolva ez bizony pozitív. Halk gratula!:)


15+4 hetes,ikres kismami

2012. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!