Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba lehet a dologban?

Baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés
Júl 26-29-ig volt az utolsó mensesem. Már 2 napja szúrkál a petefészkem, néha hányigerem van és furán érzem magam.7 éve szedtem fogamzásgátlót és 3 hónapja hagytam abba. Az utolsó menses óta minden nap együtt voltam a párommal mert babát szeretnénk. Lehetek terhes? Nagyon korai lenne? A teszt mutathatna már valamit? 2 nap múlva megyek orvoshoz, ő látja már, vagy ki tudja e tapintani? Ha megvizsgál, vagy szűrést csinál az nem okozhat gondot, ha baba van a dologban?
2009. aug. 5. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó vérzésed óta egy hét telt el. Azaz kb most ovulálhatsz, mostanábvan foganhatsz meg.


A terhesteszt leghamarabb a fogantatástól számított két hét múlva tud bármit is kimutatni.

2009. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt írtad volt menzeszed. Miből gondolod, hogy terhes vagy? A vérzésed más volt, mint az azt megelőzők?

A szúrkát és a hányingert inkább a pete érése okozhatja ez esetben. Véleményem szerint napok kérdése és ovulálsz.

2009. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen más volt első nap nem volt csak pár csepp barnás. Azt hittem meg sem jön. Majd 2-3 nap ömlött és alvadt darabok is voltak bent. Ilyen már évek óta nem volt. Egy hónapja csináltam tesztet negatív volt. Azóta nem de a hasam nő a súlyom meg nem nagyon.
2009. aug. 5. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kiürül a gyógyszer nagyon sok furcsaságot fogsz még észlelni! A hormonok most helyreállnak nincs ami fékezze őket!Sok szerencsét,mielőbbi pozitív eredményt kívánok,de most türelem!Még ilyen hamar ne várj eredményt!
2009. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!