Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes ha a teszt...

Napocska1111 kérdése:

Lehetek-e terhes ha a teszt háromszor is negatív eredményt mutatott?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utolsó menszim augusztus 29.-én volt és azóta voltam együtt az akkori párommal közvetlenül a menszi után egy nappal szeptember 3-án , nem védekeztünk. Azóta nem jött meg és 15 napja késik. Ez alatt már három tesztet is csináltam de mind negatívat mutatott. Néha hányingerem van és fáradékony vagyok. Lehetek még attól terhes, hogy negatívat mutatott vagy pedig más befolyásolja az elmaradást?

2012. okt. 7. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz,ha az vagy,már szívhang is lesz lehet
2012. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek orvoshoz a jövőhéten a legnagyobb baj hogy a párommal már nem vagyunk együtt, én meg 20 éves vagyok :-/
2012. okt. 7. 09:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy, ha ennyi teszt is negatívat mutatott ennyi idő után. Viszont orvoshoz mindenképp menj el, mert valami oka csak van, hogy nem jön meg a menzeszed.
2012. okt. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz. Nem valószínű egyébként hogy terhes vagy, már mutatná a teszt. Egyébként pontosan szokott megjönni?
2012. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát olyan fél évvel ezelőtt egy két napot szokott csúszni de amikor összejöttem a barátommal áprilisban onnantól napra pontosan mindig megjött, és most késik :-/
2012. okt. 7. 10:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz!!!!

De sztem nem vagy terhes....irj eredményt majd

2012. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenképpen írok !
2012. okt. 7. 11:48
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok ! Tegnap voltam dokinál, megvizsgált azt mondta vastag a méhfal de nem tudja pontosan hogy terhesség e és ma elküldött vérvételre amire pár nap múlva lesz eredmény. Azt mondta ha az eredmény negatív akkor el kell kezdenem szedni egy gyógyszert amitől majd megfog jönni, de ha pozitív akkor további vizsgálatok de már mint kismama :)

Elmondtam az az " apukának" de hallani sem akar róla... :(

2012. okt. 11. 10:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, negatívak a tesztek, ne aggódjatok! Írj majd mi történt légyszi.
2012. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes. Már látni kellene UH-on is, ha amiatt nem jött volna meg. A méhnyálkahártyád meg persze, hogy vastag, hiszen már régen menstruáltál.
2012. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!