Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbizhato az ultraha...

Mennyire megbizhato az ultrahang a baba neme teren?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 10:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
19 hetes vagyok:)
2012. okt. 11. 00:33
 12/18 anonim ***** válasza:
kislányom az utolso uh ig nem mutata meg magát mi is lesz ö,
2012. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a nővérem az élő példa. Végig kislányt mondtak nekik, de ő elég szégyenlős volt és mindig úgy feküdt, hogy 100%-ra nemtudták megmondani. Amikor megszületett kisfiú lett :) Néztünk nagyot, amikor jött az örömhír :)
2012. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a 26. héten mutatta magát, akkor mondta a doki, hogy 100% lány. Előtte nem is tippelgetett, mert még a köldökzsinór is a lába között lógott, így semmit nem látott. De még nem született meg, viszont az uh-on tényleg nagyon csajos volt a combja között... :))
2012. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekünk a 18. héten megmondta a doki, hogy kislány lesz, végig ki is tartott emellett és az is lett! Úgyhogy nálunk megbizható volt!
2012. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nálam mind a 3szor 12hetesen meg mondta a nemét 2szer lett fiam és egyszer kislány ugy ahogy meg is mondta:-)de azért minden uh-n rá kérdeztem ujra:)
2012. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiam van elsőnél és a másodiknál is 20 hetesen tudtam meg a neműket,de mi előtt mondta kimondta,hogy fiú én már láttam a kukacot:) :)
2012. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Sziasztok!

25 hetes kismama vagyok, és ma tudtam meg, hogy kisfiú lesz. Megmondom őszintén nagyon csalódott vagyok, mert a párommal lányt várunk. Itt olvastam hogy sokszor összetévesztik a köldökzsinórral. Hát nagyon bízom benne hogy a doki tévedett, mert nagyon félek hogy nem fogom tudni szeretni. Nagyon le vagyok törve, mindenki csak azt hajtogatja körülöttem hogy mindegy mi lesz, csak egészséges legyen. Én is azt kívánom hogy ne legyen semmi baja, de már annyira beleéltük magunkat Blankába... :(

Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, mert nem egyről hallottam, hogy egész terhesség alatt fiú volt és mikor megszületett, lány lett.

2013. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!