Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győri vagy Győr környéki...

Győri vagy Győr környéki kismamák, leendő kismamák! Hova jártok nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Meg vagytok/ voltatok vele elégedve?

Nemsokára belekezdünk a babaprojektbe. :) De előtte muszáj kivizsgáltatnom magam.

Véleményeket várok, köszönöm!


2012. okt. 11. 14:12
 1/7 cavalli ***** válasza:
DR Nagy Sándort ajánlom. Én 2-án voltam nála. nagyon közvetlen, ugyanakkor tisztelettudó középkorú illető, Rendezett szép környezetben. JA és olcsóbb mint a Kardirex. én őt csak ajánlani tudom. ha érdekel írok bővebben
2012. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dr. Fekete Zoltánhoz járok, sztk-s rendelésre. Nagyon merem ajánlani, hivatalosan nem tartozom a körzetébe, de így is járhatok hozzá, van magánrendelése is.
2012. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Dr.Fekete Zoltánhoz járok!Az elsét is nála szültem császárral nem volt a fogadott orvosom csak át adott neki a dokim de ettől függetlenül a császárt nagyon szépen megcsinálta.Mindig kielégitően válaszol minden kérdésre nagyon kedves mindig mosolyog kérdés nélkül mond mindent amit kell!Csak ajánlani tudom!A DR Bodai Károlyról is ezt tudom elmondani!
2012. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én dr. Csenge Titanillához jártam (fogok járni ha sikerül a baba). Most meddőségibe vagyunk, de előtte hozzá jártam. Nagyon aranyos és segítőkész!
2012. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Dr. Drozgyik Csabához járok, szerintem jó szakember,kedves, meg vagyok vele elégedve, mindig kikezelt a betegségeimből, most pedig már a 3. trimeszterben járunk első babánkkal:)Nála szándékozom szülni is.
2012. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én dr. Lendvai Viktorhoz járok sztk-s rendelésre, de neki is van magánrendelése is. Nagyon kedves, alapos, figyelmes, én csak ajánlani tudom, maximálisan elégedett vagyok vele.

36 hetes kismami

2012. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

Végül Dr. Nagy Zoltánhoz mentem. Rettentő precíz és segítőkész volt!


Dr. Csenge Titanillát én személy szerint nem ajánlom.

2012. okt. 15. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!