Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barnás váladékozás lehet...

A barnás váladékozás lehet vetélés miatt vagy valamilyen hormonális oka van?

Figyelt kérdés
A menstruációmnak aug 16-án kellet volna megjönnie. Azóta csináltam tesztet ami pozitiv lett az orvos viszont nem látott még semmit . tegnap óta wc-re menés után egy kicsi barnás váladékozásom van!ez lehet vetélés miatt vagy esetleg csak valamilyen hormonális oka van. ?nekem a terhességem ellött mindig volt ilyen folyásom ugy középidőben.
2007. aug. 29. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia!


mivel még csak 29-e van, az orvos azért nem láthatta a babát. menj el egy másik orvoshoz 2 hét mulva, akkor valószínűleg már többet fog tudni. nekem is volt barna folyásom 2x is. én is megijedtem, hogy vetélés de megnyugtattak, hogy amíg csak barna meg nem fáj a hasam, addig nincs baj, csak a terhesség jele. a tesztek általában a pozitívat helyesen mutatják. ha valamilyen panaszod van, rosszul vagy, akkor azonnal menj orvoshoz.


gratu a babához és nyugodj meg!

2007. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Még pici a baba ha van ezért nem látta a doki. Vérzés nekem is volt még hét hetesen is és ettől függetlenül minden rendben volt. Csinálj még egy tesztet egy hét múlva és ha az is pozitív akkor menj vissza dokihoz!
2007. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!