Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden tünete megvan a...

Ha minden tünete megvan a peteérésnek, akkor biztos van? Az normális, ha peteérétől mensiig szurkál a hasam, v vmi betegség jele?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van jele a peteérésnek, akkor szerintem van, legalább is én is remélem, hiszen ugyan ilyen kérdést tettem fel egyik nap. :-) Az, hogy szurkál.. az lehet valami gyulladás is, de az is lehet, hogy semmi baj, csak ez egy ilyen hónap. Ha nincs rendellenes folyás (szag, szín, állag) akkor nem kell idegeskedni. Ha arra gondolsz, hogy a beágyazódás miatt fáj... hát passz, mindenki másképp reagál a dolgokra, van aki meg se érzi, van aki még vérzik is.
2008. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nembisztos.
2008. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a peteérésnél max 2 napig szurkál a petefészek. (nekem pl. nem szurkáló érzés volt, hanem enyhe menstruációs görcsnek éreztem.)Szerintem elvileg nem kellene fájni a hasadnak egészen a mensiig.Ahogy az előttem válaszoló írta, ez lehet egy ilyen hónap. Ha többször is előfordul, menj el orvoshoz, mert az ovulációs fájdalmon kívüli rendhagyó fájdalom gyulladás jele lehet..
2008. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia. az elmúlt hónapban pont így voltam, és aztán meg is jött pontosan, bár gyengébb volt. én ma megyek dokihoz. bár nemcsak emiatt, hanem rákszűrésre is. szal megkérdezem, de sztem nálam a stressz miatt lehetett..rem.
2008. máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem szinte mindig szurkál a hasam és fáj a cicim, és ez a mensi előtt 1-2 nappal múlik el.

Szerintem nem betegség; ha elmúlik és mindig ugyanakkor jelentkezik, akkor ez csak tünet.

Mert ugye a pé környékén szurkál, aztán mielőtt megjön akkor meg lehet mensi előjele.

2008. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!