Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült már gyógynövény...

Kinek sikerült már gyógynövények, gyógyteák nélkül teherbe esnie?

Figyelt kérdés
párommal eldöntöttük jöhet a baba sose szedtem fog gátlót és nemis isszok ilyen teákat sem,mitkéne szednem hogy könyebben sikerüljön?
2009. aug. 6. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szedni semmit.

Esetleg terhesvitamint.

2009. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a bogyók csak a modern kor vívmányai. Szerintem eddig senki sem esett teherbe úgy, hogy nem szedett semmit? Szedj vitaminokat, de nem a csodatévő bogyóktól fogsz teherbe esni. Szedj valamilyen komplex terhesvitamint, más nem kell. Sok sikert!
2009. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Előtte 10 évig szedtem fogamzásgátlót. Abbahagytam, vártunk 3 hónapot, utána terhes lettem. 2 évente újra.

3 gyerek, nem szedtem soha semmit azért, hogy terhes legyek.

2009. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szedtem, nem ittam,és teherbe estem, ez a természetes, ha nincs semmilyen problémád nem kell csak szeretkeznetek!
2009. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedtem semmit, hogy teherbe essek. Abbahagytam a fogamzásgátlót, aztán 4 hónapig óvszerrel védekeztünk, és amint azt abbahagytuk jött is az utód :) Igaz, nyaralni voltunk, rossz idő volt, nem erőltetve csináltuk, hogy jajj legyen baba minden áron. Hanem vagy jön vagy nem alapon. :)
2009. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem szedtem semmit.Ha 8-10hónapig eredménytelen a próbálkozás,akkor fel kell keresni egy orvost,de nem kell előre beszedni minden sz..rt-bocsánat.
2009. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Anyámnak, velem, például.
2009. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is mindenféle gyógy kütyü nélkül estem teherbe.Ahogy abbahagytam a fog gátló tabit,rá 3 hónapban már nem jött meg a mensim.Elevitet szedtem napi egyet,és később pár szem Magne B6-ot is ,mert feszültnek éreztem magam.Ennyi!

Ha úgy érzed,hogy csak ilyen homeos készítményekkel,vagy teákkal tudsz teherbe esni,akkor valamiféle stressz oldásra van szükséged.Ha nincs szervi gond,vagy hormonális probléma,akkor sikerülnie kell bármiféle támogatás nélkül is.Gondolj bele,kb 40-50-60 évvel ezelőtt még terhes vitaminok sem voltak,mégis születtek a gyerekek rakásra,jóval egészségesebben,mint manapság...

2009. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az is igaz, hogy 40-50-60 évvel ezelőtt még nem voltak fogigátlók, hogy bekavarjanak a nők hormonrendszerébe, és titokzatos módon a férfiak spermaszáma is a mai duplája volt még a háború előtt...
2009. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem semmit, egyszer nem védekeztünk, és meg is lett az eredménye, egy gyönyörű kislány.
2009. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!