Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap voltunk együtt a...

Ha tegnap voltunk együtt a férjemmel, mikor fogja kimutatni a teszt, hogy esetleg terhes e vagyok?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm elso napja július 23. volt és 4 napig tartott. Előre is köszönöm a válaszokat...
2009. aug. 6. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Állítólag 3nap,ez van a tesztekre írva,de én ebben nem nagyon hiszek,hisz valakinek még 5hetesen se mutatja ki :S
2009. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az aktus után kb. 2 héttel egy nagyon érzékeny teszt kimutathatja.
2009. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a 3 nap a beágyazódástól számolva értendő. Egyébként (kedved kérdező) amikorra a mensidet várnád.
2009. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát az egyértelmű, hogy akkor fogom biztos tudni, ha nem jön meg. Csak félek picit, június elején volt vesztésem...
2009. aug. 6. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Aznap mikor kimarad. Sok sikert!
2009. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát én ugyan így vagyok, csak egy nappal hamarabb voltam a férjemmel, számításaim szerint lehetséges a teherbeesés..., én a jövő hétre várom, és már vettem tesztet is, ha nem jönne meg akkor pénteken legkésőbb tesztelek..., sok sikert :-)
2009. aug. 12. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!