Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS feltétlenül együtt jár...

PCOS feltétlenül együtt jár inzulinrezisztenciával? Vércukorral nincs bajom, metrformint sem kapok, csak closit, de félek mi lesz a terhelésen.

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem feltétlenül, mert én sem vagyok cukorbeteg, de viszont pcos gyanús vagyok és még cisztáim sincsenek. Én is csak Clostylbegitet kaptam.
2009. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem szükséges velejárója az inzulinrezisztencia a pcos-nak. Nekem is pcos-m van és teljesen jó a cukrom és a terheléses is pedig elég kövér vagyok, de még ez sem számít. Ne aggódj! Ha baj lenne a terhelésessel, akkor is a metformin segíthetne.

2009. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!