Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 naponta kell együtt lenni?

2 naponta kell együtt lenni?

Figyelt kérdés
Ez a hónapunk úgy, hogy mindennap együtt voltunk azon a héten nem sikerült.Most olvastam, hogy igazából butaság is volt a mindennapi együttlét mert idő kell a kiskatonáknak, így gondoltuk kipróbáljuk most majd a 2 naponkénti együttlétet.Tapasztalatokat szeretnék kérni, hogy ezzel így tényleg sikerülhet a baba?Hatásos?
2012. okt. 15. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Így se 100%,de nagyobb az esély mivel legalább 48 óra kell,hogy megfelelő mennyiségű és minőségű sperma termelődjön,ezért javasolják a 2 naponta együtt létet!
2012. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk akkor jött össze, amikor nem számolgattunk, akkor voltunk együtt, amikor jól esett.

És nem biztos, hogy csak azon az egy héten kellene igyekezni tuti akkor volt péd?

2012. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a menses uatn 2-3 naponta egyuttlet egesszen a peteeresig aznap meg 1x utana kedv szerint. Az egyutlet utan 1 oraig tilos a mosakodas intim szappan hasznalata.

leendo kismama szedje szorgalmassan a folsavat az apuka pedig a multit ill sok dio mogyoro mandul tokmag stb erdemes fogyasztani kave es alkohol kerulni kell eljenek a zoldsegek es a feher hus es anapi 1 oraa mozgas pl hiosszu seta vagy uszas.Jo felkeszules fel siker a terhessegre

2012. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én tutira tudtam mult honapban 13 voltam doki mondta lát egy tüszöt aznap vagy másnap meg reped legyünk együtt na mi 13-14 együtt voltunk 11 nap mulva halvány pozit tesztelktem igaz nem maradt meg 5hetesen elment de mi mind a 2nap együttlétböl volt a pici!
2012. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!