Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztel ezen a héten?

Ki tesztel ezen a héten?

Figyelt kérdés
Én péntekre tervezem,hogy tesztelek.Éreztek valamit?Hogy vagytok?Nagyon reménykedtek? :) Az én agyam csak e körül forog :)
2012. okt. 15. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is pénteken tesztelek! Tünetek: alhas feszülés,émelygés,melleim fájnak,sűrű vizelési inger!
2012. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem vagy ma vagy szerdán kellene megjönnie és holnap reggel tesztelek
2012. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Drukkolok nektek,aztán irjatok fejleményt :))) én már annyira kiváncsi vagyok,multkor nagyon fájt a derekam,hisztis voltam,szurkált a hasam...de most 2napja nem érzek semmit,csak remélem,hogy nem jön meg :)
2012. okt. 15. 15:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is péntek körül tervezek tesztelni,akkor leszek a 30.napon,általában 29-30 naposak a ciklusaim. Néha olyasmit érzek,mintha a petefészkem környéke feszülne,illetve érzékenyek a melleim.
2012. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem jövő héten hétfőn lenne a nemvárt, de lehet,hogy még a héten fogok tesztelni,mert nem bírom ki.

Már pár napja alhasi feszülést érzek,olyan mintha vérbővebb lenne.

Más tünetem nincs.

Szorítok mindenkinek!

2012. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a héten tesztelek, remélem! Szerdán nem kellene megjönnie! Ha nem jön, akkor pénteken tesztelek! Hajrá mindenkinek!
2012. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, tünetek: pici mellérzékenység, enyhe émelygés, "mindjárt megjön" érzés. Remélem nem csak beképzelem a tüneteket! Sajnos hajlamos vagyok rá!
2012. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De jó,hogy iylen sokan avgyunk,mindig benézek majd,hogy mi a helyzet veletek :))Remélem együtt örülhetünk,kivancsi avgyok a Ti tesztjeitekre is :) én mostanában valamiért azt érzem,hogy nem lesz baba,remélem csal a megérzésem,viszont ma nem tudom mi van velem,annyira fáj a derekam hogy sem ülni,menni,feküdni sem tudok :( és reggeltől légszomjam van,kapok levegőt,de nagyon gyakran kapkodok levegő után,jelenthet ez valamit? :O
2012. okt. 15. 17:08
 9/9 TeLány ***** válasza:
Csatlskoznék én is. Egy hete késk, van már pár negatív tesztem. Késni sosem szokott, de a pé későn volt a 17-18. napon. A doki aztmondta egy hét kell még akkor ha ilyen kései a fogantatás...hát ezt kivárni egy kínszenvedés. Tünetem egyébként még nincs. Pénteken tesztelek egyet megint szerintem..Addigra már csak kell lennie valaminek!!! :S
2012. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!